День перемоги над нацизмом в Європі

Детальніше
Навчальні заклади
Кам'янець-Подільського району

9 лютого 2018 року на базі Хмельницької гуманітарної академії відбувся Всеукраїнський семінар-практикум «JuniorZ».

«JuniorZ».

На виконання листа Міністерства освіти і науки України від 03.01.2018 № 1/9-2 «Про Всеукраїнський проект «JuniorZ» з метою розвитку освіти в Україні, формування у вчителів фізичної культури ключових компетентностей, а також залучення учнів до здорового способу життя через популяризацію окремих варіативних модулів у фізичному вихованні 9 лютого 2018 року на базі Хмельницької гуманітарної академії відбувся Всеукраїнський семінар-практикум «JuniorZ».

Мета семінару: теоретичне та практичне ознайомлення педагогічного складу, учнів та їхніх батьків з 33 варіативними модулями з предмету «Фізична культура». На семінарі були представлені майстер-класи із варіативних модулів «Бадмінтон», «Вправи з гирями», «Петанк», «Професійно-прикладна фізична культура», «Самбо», «Флорбол», «Чирлідинг», «Фризбі-Алтимат».

Організатором заходу є Спортивний рух Олександра Педана «ДжуніорЗ», Інститут модернізації змісту освіти, департамент освіти і науки Хмельницької ОДА, Хмельницький ОІППО, спортивні федерації.

Наш район представили вчителі фізичної культури Баговицької ЗОШ І-ІІІ ступенів Декалов Дмитро Валентинович, Завалецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Єрмоченко Олена Вікторівна, Подільської ЗОШ І-ІІІ ступенів Варицький Олександр Романович та Кам’янської ЗОШ І-ІІ ступенів Барицький Вадим Олександрович.

Наше відео

Важлива інформація

Допомогти воїнам АТО

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Фестивалі та конкурси рекомендовані ДНЗ в 2016 році

Пропонуємо інформацію про міжнародні, всеукраїнські фестивалі,конкурси, що проходять у 2016 році.

Детальніше
Контактна інформація
Хмельницька обл.
м. Кам'янець-Подільський
пл. Вірменський ринок, 6
32300
  • (03849) 95335
  • rmk08kpr@i.ua
Матеріали з блогу
Отримайте новини
Newsletter: