День перемоги над нацизмом в Європі

Детальніше
Навчальні заклади
Кам'янець-Подільського району

Інструктивно-методичний матеріал для здійснення вибору ЗНЗ електронних версій підручників для учнів 8 класу з кожного навчального предмету.

Вибір електронних версій підручників для учнів 8 класу.

Для організованого проведення Конкурсу з обрання підручників керівникам ЗНЗ необхідно:

 1. провести в навчальних закладах наради,на яких ознайомити членів педагогічного колективу з метою та завданнями, які перед ними поставлено.
 2. призначити відповідального у ЗНЗ за перевірку роботи логіну-коду школи і пароля у Репозитарії та оформлення результатів відбору електронних підручників з кожного навчального предмета. Кожен ЗНЗ має на Репозитарії 8-значний цифровий логін-код,у якому зашифроване місце розташування (область,район, населений пункт).

До 15 квітня 2016р. кожен ЗНЗ має перевірити роботу своїх логінів-кодів шкіл. Дательна інформація щодо цього міститься на сторінці «Конкурс підручників -2016р»,посилання «Школам (перевірка логіків-кодів шкіл)». Електронні версії підручників будуть розміщені в Репозитарії у вільному доступі з 29 квітня 2016р.

Конкурсний відбір проектів підручників для учнів 8 класу ЗНЗ проводиться у два тури:

 1. Вчителі ЗНЗ з 29 квітня по 11 травня 2016р. ознайомлюються з електронними версіями підручників в інтернеті на сайті Репозитарій (ua.lokando.com) і надають пропозиції керівнику ЗНЗ для прийняття рішення щодо вибору підручників.
 2. Поетапність дій представника ЗНЗ 1 туру:

  1. Вчителю зареєструватись на сайті Репозитарію (ua.lokando.com) як звичайний користувач.
  2. Увійти на Репозитарій, увівши отриманий при реєстрації логін і пароль.
  3. На панелі ліворуч у поле пошуку (зі знаком лупи) увести текст конкурс і атиснути кнопку ШУКАТИ. У результаті ви отримаєте перелік всіх підручників,що стосується конкурсу -2016.
  4. Завантажити потрібно підручники на свій комп’ютер та інсталювати їх. Покрокові інструкції щодо цього будуть опубліковані на Репозитарії.
  5. Після ознайомлення з електронними версіями підручників учителі надають пропозицію керівнику ЗНЗ для прийняття рішення вибору електронних версій підручників з кожного навчального предмета,який вивчається у відповідному навчальному закладі.
  6. Кожен ЗНЗ заповнює спеціальну форму вибору електронниї версій підручників у Репозитарії відкриваючи сайт (ua.lokando.com) вводить логін і пароль даного навчального закладу. Переходить на сторінку КОНКУРС-2016, де лише для ЗНЗ доступна кнопка Замовити підручники для школи. Відображається форма Замовлення підручників для школи. Представник ЗНЗ біля назв обраних підручників зазначає іх кількість. На цьому етапі ЗНЗ може переглядати і редагувати свій вибір до 11 травня включно.
 3. З 14 по 18 травня 2016року відповідальний-представник ЗНЗ відкриває на Репозитарії (ua.lokando.com) свою форму вибору електронних версій підручників де перевіряє і редагує дані, роздруковує та передає відповідному структурному підрозділу освіти місцевої державної адміністрації.
 4. Поетапність дій представника ЗНЗ 2 туру:

  1. Відповідальний-представник ЗНЗ відкриває сайт (ua.lokando.com),вводить логін і пароль даного навчального закладу.
  2. Переходить на сторінку КОНКУРС-2016, де лише для ЗНЗ доступна кнопка Замовити підручники для школи.
  3. Відображається форма Замовлення підручників для школи. Представник-відповідальний ЗНЗ поруч назв обраних підручників перевіряє і редагує їх кількість.
  4. На відповідному етапі ЗНЗ може переглядати і редагувати свій вибір, виконавши описані в п.1-3 дії.
  5. Коли всі дані вибору буде внесено і перевірено, представник ЗНЗ має натиснути кнопку Відправити замовлення.
  6. Після цього ЗНЗ може передивитись результати свого вибору, але не редагувати їх.
  7. ЗНЗ роздруковує результати вибору.
  8. Роздруковані результати вибору електронних підручників підписуються посадовою особою ЗНЗ та скріплюються печаткою відповідного закладу (за наявності).

Начальниу сектору по зміцненню матеріально-техної бази Кузьміч Е.В. Тел.097 74 74 955

Наше відео

Важлива інформація

Допомогти воїнам АТО

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Фестивалі та конкурси рекомендовані ДНЗ в 2016 році

Пропонуємо інформацію про міжнародні, всеукраїнські фестивалі,конкурси, що проходять у 2016 році.

Детальніше
Контактна інформація
Хмельницька обл.
м. Кам'янець-Подільський
пл. Вірменський ринок, 6
32300
 • (03849) 95335
 • rmk08kpr@i.ua
Матеріали з блогу
Отримайте новини
Newsletter: