День перемоги над нацизмом в Європі

Детальніше
Навчальні заклади
Кам'янець-Подільського району

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ (РАЙОННОГО) ЕТАПУ ХІХ МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ ЗНАВЦІВ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ІМ. П.ЯЦИКА.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ (РАЙОННОГО) ЕТАПУ ХІХ МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ ЗНАВЦІВ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ІМ. П.ЯЦИКА.

3 клас

І місце Зіньчук Максим, учень Слобідсько-Рихтівської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Соловей Н.І.);

ІІ місце Главацька Світлана, учениця Довжоцького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст., колегіум» (вчитель Гаврилюк О.В.);

ІІІ місце Кульоба Марина, учениця Колибаївської ЗОШ І-ІІ ст. ( вчитель Овчарук І.М.).

4 клас

І місце Жилюк Катерина, учениця Довжоцького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст., колегіум» (вчитель Іваніцька Ц.М.);

ІІ місце Райчук Софія, учениця Баговицького ліцею (вчитель Арсенюк Т.М.);

ІІІ місце Гранчак Карина, учениця Кадиєвецької ЗОШ І-ІІІ ст. (вчитель Пілець К.В.);

ІІІ місце Осташевська Марина, учениця Колодіївської ЗОШ І-ІІІ ст. (вчитель Касап В.М.);

ІІІ місце Бузінська Уляна, учениця Староушицького ліцею (вчитель Левко Л.А.).

5 клас

І місце Пономарьов Нікіта, учень Кам’янської ЗОШ І-ІІ ст. (вч. Шинкаренко Л.М.);

ІІ місце Партика Євген, учень Подільського ліцею (вч. Головкіна М.П.);

ІІ місце Ткачук Анастасія, учениця Княжпільської ЗОШ І-ІІ ст. (вч.Рибак Н.М.);

ІІІ місце Горячова Дар’я, учениця Гуменецького НВК (вч. Тхоржевська Т.П.);

ІІІ місце Олійник Данило, учень Довжоцького НВК (вч. Солоненко В.М.).

6 клас

І місце Богайчук Софія, учениця Кульчиєвецької ЗОШ І-ІІІ ст. (вч.Колісник Ю.Ю.);

ІІ місце Тимофієва Юлія, учениця Чабанівського НВК (вч. Трофанчук Л.М.);

ІІ місце Макеєва Анастасія, учениця Довжоцького НВК (вч. Солоненко В.М.);

ІІІ місце Данілова Вікторія, учениця Грушківського ліцею (вч. Рудик Л.М.);

ІІІ місце Заплітна Анна, учениця Жваецького ліцею (вч. Маковська Л.П.);

ІІІ місце Вольський Олександр, учень Подільський ліцей (вч. Гарук І.В.);

ІІІ місце Овчарук Юлія, учениця Колибаївської ЗОШ І-ІІ ст. (вч.Вапнічна Л.О.);

ІІІ місце Медвецька Анастасія, учениця Нігинської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч.Алєксєєнко І.М.);

ІІІ місце Середа Ілля, учень Кадиєвецької ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Чорна О.С.).

7 клас

І місце Постоловська Христина, учениця Довжоцького НВК (вч. Солоненко В.М);

ІІ місце Слободян Дарина, учениця Кадиєвецької ЗОШ І-ІІІ ст. (вч.Чорна О.С.);

ІІ місце Мандибура Єлизавета, учениця Гуменецького НВК (вч. Тхоржевська Т.П.);

ІІІ місце Червоногродська Софія, учениця Колибаївської ЗОШ І-ІІ ст. (вч.Червоногородська Г.А.);

ІІІ місце Кузема Дар’я, учениця Ходоровецької ЗОШ І-ІІІ ст. ( вч.Кушнір Г.І.);

ІІІ місце Роговська Ніка, учениця Голосківської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч.Боратинська Г.В.).

8 клас

І місце Литвинюк Дар’я, учениця Староушицького ліцею (вч.Голюк Г.П.);

ІІ місце Григораш Яна, учениця Залісько-1 ЗОШ І-ІІ ст. (вч. Черватюк О.О.);

ІІ місце Зеленько Марія, учениця Мукшо-Китайгородсього ліцею (вч.Власов В.М.);

ІІІ місце Федорчук Борис, учень Орининської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Габрик Ю.В.);

ІІІ місце Войт Аліна, учениця Вербецької ЗОШ І-ІІст. (вч.Соколовська Т.Л.);

ІІІ місце Лалак Артем, учень Сокільського ліцею (вч. Цаплюк В.А.);

ІІІ місце Адамчук Анастасія, учениця Великослобідської гімназії (вч. Олійник Л.О.).

9 клас

І місце Мартинюк Наталія, учениця Чорнокозинецького НВК (вч. Мартинюк У.М.);

ІІ місце Ковальська Анастасія, учениця Рихтівської ЗОШ І-ІІ ст. (вч. Ковальська О.В.);

ІІ місце Мафтуляк Вікторія, учениця Слобідсько-Рихтівської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч.Годовиченко Р.О.);

ІІІ місце Заходим Олександра, учениця Ходоровецької ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Рижак Г.І.);

ІІІ місце Гетманчук Софія, учениця Жванецького ліцею (вч.Маковська Л.П.);

ІІІ місце Горбачов Альона, учениця Рудської гімназії (вч.Кащук Н.М.);

ІІІ місце Сохатюк Леся, учениця Великослобідської гімназії (вч. Лабунська Л.С.);

ІІІ місце Іваніцька Тетяна, учениця Колибаївської ЗОШ І-ІІ ст. (вч.Червоногородська Г.А.).

10 клас

І місце П’ясецька Марія, учениця Орининської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч.Габрик Ю.В.);

ІІ місце Гакман Ольга, учениця Грушківського НВК (вч. Тимчук О.М.);

ІІ місце Гуменюк Анна, учениця Староушицького ліцею (вч. Петрюк О.М.);

ІІІ місце Слободян Юрій, учень Сокільської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Цаплюк В.А.);

ІІІ місце Горгулько Юлія, учениця Довжоцького НВК (вч. Гаврищук Л.В.);

ІІІ місце Ткачук Ірина, учениця Подільського ліцею (вч. Григор’єва Т.О.).

11 клас

І місце Андріяш Лада, учениця Баговицького ліцею (вч. Гуменюк К.А.);

ІІ місце Банделеєва Вікторія, учениця Грушківського ліцею (вч. Рудик Л.М.);

ІІ місце Дубина Олена, учениця Орининської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч.Марчак Л.С.);

ІІІ місце Журавська Діана, учениця Чабанівського НВК (вч. Трофанчук Л.М.);

ІІІ місце Василинчук Катерина, учениця Кульчієвецької ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Колісник Ю.Ю.);

ІІІ місце Романчук Михайло, учень Китайгородського НВК (вч. Грама Л.М.).

Відомість про результати ІІ етапу XIX міжнародного конкурсу знавців української сови імені П.Яцика можна завантажити тут:

Наше відео

Важлива інформація

Допомогти воїнам АТО

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Фестивалі та конкурси рекомендовані ДНЗ в 2016 році

Пропонуємо інформацію про міжнародні, всеукраїнські фестивалі,конкурси, що проходять у 2016 році.

Детальніше
Контактна інформація
Хмельницька обл.
м. Кам'янець-Подільський
пл. Вірменський ринок, 6
32300
  • (03849) 95335
  • rmk08kpr@i.ua
Матеріали з блогу
Отримайте новини
Newsletter: