День перемоги над нацизмом в Європі

Детальніше
Навчальні заклади
Кам'янець-Подільського району

Згідно плану роботи районного методичного кабінету 31 жовтня 2017р. на базі райметодкабінету було проведено засідання методичного об’єднання вчителів історії та правознавства.

«ПРАКТИЧНІ ЗАНЯТТЯ НА УРОКАХ ІСТОРІЇ ЯК ДІЄВИЙ ЗАСІБ ФОРМУВАННЯ ПРЕДМЕТНО-ІСТОРИЧНИХ КОМПЕТЕНТНОСТЕЙ УЧНІВ 5-11 КЛАСІВ».

Згідно плану роботи районного методичного кабінету 31 жовтня 2017р. на базі райметодкабінету було проведено засідання методичного об’єднання вчителів історії та правознавства з теми «ПРАКТИЧНІ ЗАНЯТТЯ НА УРОКАХ ІСТОРІЇ ЯК ДІЄВИЙ ЗАСІБ ФОРМУВАННЯ ПРЕДМЕТНО-ІСТОРИЧНИХ КОМПЕТЕНТНОСТЕЙ УЧНІВ 5-11 КЛАСІВ.

У ході роботи керівник районного методичного об’єднання Бугерчук Наталія Володимирівна (Приворотська ЗОШ І-ІІІ ст.)зазначила, що в практиці вчителів історії досвід з методики проведення практичних занять незначний. Тому метою даної роботи є:

 • ознайомитися з науково-методичним забезпеченням щодо формування предметних компетентностей та проведення практичних занять відповідно до Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти;
 • показати, як реалізовується компетентнісний підхід на практичних заняттях у 5-11 класах;
 • дослідити шляхи формування предметних компетентностей;
 • визначити особливості та переваги використання практичних занять для формування предметних компетентностей учнів 5-11 класів.

Методист Дідик Юлія Вячеславівна наголосила, що практичні заняття мають подвійну мету, з одного боку є способом вивчення нового матеріалу на основі опрацювання історичних джерел, а з другого боку - важливим засобом формування предметних умінь і навичок учнів.

На методоб’єднанні розглядались ще і питання:

 1. Сутність та особливості практичних робіт на уроках історії. (Борзишен М.І.- вчитель історії Приворотської ЗОШ І-ІІІ ст.).
 2. Структура, зміст і методика проведення практичних робіт (Сухар О.В.- вчитель історії Ходоровецької ЗОШ І-ІІІ ст.).
 3. Організація практичних занять (Ремарчук О.М.- вчитель історії Баговицької ЗОШ І-ІІІ ст.).
 4. Оцінювання практичних робіт (Коваль Л.О.- вчитель історії Камянської ЗОШ І-ІІ ст.).
 5. Алгоритми організації та проведення практичної роботи (Побережний О.С.- вчитель історії Слобідсько – Рихтівської ЗОШ І-ІІІ ст.).
 6. Метод проектів один із шляхів розвитку творчої активності учнів (Підгірний В.М.- вчитель історії Орининської ЗОШ І-ІІІ ст.).

Наше відео

Важлива інформація

Допомогти воїнам АТО

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Фестивалі та конкурси рекомендовані ДНЗ в 2016 році

Пропонуємо інформацію про міжнародні, всеукраїнські фестивалі,конкурси, що проходять у 2016 році.

Детальніше
Контактна інформація
Хмельницька обл.
м. Кам'янець-Подільський
пл. Вірменський ринок, 6
32300
 • (03849) 95335
 • rmk08kpr@i.ua
Матеріали з блогу
Отримайте новини
Newsletter: