День перемоги над нацизмом в Європі

Детальніше
Навчальні заклади
Кам'янець-Подільського району

28 січня 2020 року на базі РМК відбулося засідання методичного об’єднання вчителів суспільних дисциплін на тему «Шляхи вдосконалення педагогічної майстерності».

«Шляхи вдосконалення педагогічної майстерності»

28 січня 2020 року на базі РМК відбулося засідання методичного об’єднання вчителів суспільних дисциплін на тему «Шляхи вдосконалення педагогічної майстерності». У ході засідання розглядались такі питання:

- Основні новації Закону про середню освіту. Новації для учнів, вчителів, батьків.

- Формування демократичних цінностей у процесі вивчення історії.

Методист РМК Дідик Ю.В. та голова методоб’єднання вчителів суспільних дисциплін Бугерчук Н.В. підвели підсумки районних етапів олімпіад з історії та правознавства. Розповіли про особливості проведення, результати та рівень підготовки учнів.

Продовжили засідання і провели майстер-клас на тему «Педагогіка дитиноцентризму в умовах сучасної школи» вчителі історії та правознавства Марчук Л.М. (Завалецька ЗОШ І-ІІІ ст.) та Ткачук Н.А. (Пановецька ЗОШ І-ІІ ст). Зокрема вони зауважили, що школа враховує здібності, потреби та інтереси кожної дитини, працює на засадах особистісно-орієнтованої моделі освіти. Дитина є в центрі педагогічної системи. Педагоги поділилися досвідом організаціі навчально-виховного процесу в школі на конкретних прикладах роботи з учнями. Розповіли про впровадження сучасних новітніх технологій з метою підвищення мотивації учнів та формування творчої особистості вчителя та учня.

Наприкінці зустрічі учасники виконали практичне завдання з історії, яке підготували вчителі Коваль Л.О. (Камянська ЗОШ І-ІІ ст.) та Побережний О.С. (Слобідсько – Рихтівська ЗОШ І-ІІІ ст.).

Підгірний В.М. (Орининська ЗОШ І-ІІІ ст.) поділився з присутніми цікавими інтернет-додатками для роботи з учнями, які допоможуть вчителю у підготовці до уроку.

Наше відео

Важлива інформація

Допомогти воїнам АТО

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Фестивалі та конкурси рекомендовані ДНЗ в 2016 році

Пропонуємо інформацію про міжнародні, всеукраїнські фестивалі,конкурси, що проходять у 2016 році.

Детальніше
Контактна інформація
Хмельницька обл.
м. Кам'янець-Подільський
пл. Вірменський ринок, 6
32300
  • (03849) 95335
  • rmk08kpr@i.ua
Матеріали з блогу
Отримайте новини
Newsletter: