День перемоги над нацизмом в Європі

Детальніше
Навчальні заклади
Кам'янець-Подільського району

22 лютого 2019 року на базі Камянської ЗОШ І-ІІ ст. під керівництвом методиста РМК Дідик Ю.В. відбулося засідання методичного об’єднання вчителів історії, правознавства.

«Про особистісно – орієнтований підхід як шлях до виховання компетентного учня».

22 лютого 2019 року на базі Камянської ЗОШ І-ІІ ст. під керівництвом методиста РМК Дідик Ю.В. відбулося засідання методичного об’єднання вчителів історії, правознавства, на тему: «Про особистісно – орієнтований підхід як шлях до виховання компетентного учня», в якому взяли участь педагоги із закладів загальної середньої освіти району.

У ході роботи Дідик Ю.В. наголосила, що особистісно - орієнтоване навчання — саме той шлях, який дає змогу організувати навчання з повагою до особистості, з урахуванням особливостей індивідуального розвитку, потреб кожної дитини. Навчання слід будувати таким чином, щоб високі результати були досягнуті через поєднання пізнавальних можливостей і потреб школяра, щоб під практичну діяльність підводилося теоретичне підґрунтя.

Побережний О.С., вчитель історії Слобідсько – Рихтівської ЗОШ І-ІІІ ст. акцентував увагу на тому, що заняття з учнями мають різні форми та види. Це можуть бути уроки, консультації, заліки, семінари та конференції, навчальні екскурсії. Вибираючи тип Уроку, вчитель керується місцем цього уроку в темі, його завданнями, особливостями змісту нового матеріалу, педагогічним задумом, віком учнів, їх вміннями та навичками.

В.М. Підгірний, вчитель історії Орининської ЗОШ І-ІІІ ст. у своєму презентаційному виступі довів до учасників засідання інформацію про підготовку до ДПА та ЗНО у 2019 році.

Наше відео

Важлива інформація

Допомогти воїнам АТО

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Фестивалі та конкурси рекомендовані ДНЗ в 2016 році

Пропонуємо інформацію про міжнародні, всеукраїнські фестивалі,конкурси, що проходять у 2016 році.

Детальніше
Контактна інформація
Хмельницька обл.
м. Кам'янець-Подільський
пл. Вірменський ринок, 6
32300
  • (03849) 95335
  • rmk08kpr@i.ua
Матеріали з блогу
Отримайте новини
Newsletter: