День перемоги над нацизмом в Європі

Детальніше
Навчальні заклади
Кам'янець-Подільського району

16 січня 2018 року на базі районного відділу освіти проведено засідання творчої групи вчителів хімії, біології та екології.

«Екологічне виховання учнівської молоді на уроках природничих дисциплін».

16 січня 2018 року на базі районного відділу освіти проведено засідання творчої групи вчителів хімії, біології та екології.

Участь у засіданні взяли творчі педагоги району.

Тема засідання: «Екологічне виховання учнівської молоді на уроках природничих дисциплін».

Методист районного методичного кабінету Гончарик Леся Василівна у своєму виступі наголосила ,що екологічне виховання школярів на сучасному етапі потребує психологічної включеності особистості в світ природи з подальшим поетапним конструюванням системи особистісного ставлення до природи (теоретичним, емоційно-ціннісним, практично-дійовим). Це забезпечує дотримання логіки формування екологічних знань, використання їхнього пізнавального та виховного значення у навчально-виховному процесі. Саме в цьому полягають особливості екологічного виховання на засадах "глибинної екології", яке передбачає формування усвідомлення єдності і цілісності природи, унікальності та неповторності живих систем, взаємозв'язку та взаємозалежності явищ природи, розуміння людини як невід'ємної ланки у взаємозалежностях природи, утвердження поваги людини до всіх форм життя, гармонійного розвитку людини і природи.

Своїм досвідом роботи з даного питання поділилися вчителі Твердохліб І.М.., Крузер Г.В., Коротушко О.С., Чудла Н.С., Ряба С.М. ( Нагорянський НВК,, Приворотська ЗОШ І-ІІІІ ст.,Нефедівська ЗОШ І-ІІ ст., Залісько-1 ЗОШ І-ІІ ст, ).

Наше відео

Важлива інформація

Допомогти воїнам АТО

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Фестивалі та конкурси рекомендовані ДНЗ в 2016 році

Пропонуємо інформацію про міжнародні, всеукраїнські фестивалі,конкурси, що проходять у 2016 році.

Детальніше
Контактна інформація
Хмельницька обл.
м. Кам'янець-Подільський
пл. Вірменський ринок, 6
32300
  • (03849) 95335
  • rmk08kpr@i.ua
Матеріали з блогу
Отримайте новини
Newsletter: