День перемоги над нацизмом в Європі

Детальніше
Навчальні заклади
Кам'янець-Подільського району

ШКОЛА МОЛОДОГО ВЧИТЕЛЯ ХІМІЇ ТА БІОЛОГІЇ.

«Будь майстром, поетом, художником у справі, яку ти любиш. Немає такої професії, в якій людина не змогла б дістатися вершин майстерності» (В.О.Сухомлинський).

Саме під таким девізом проходила Школа молодого вчителя. хімії і біології 7 лютого 2018 року на базі відділу освіти. Очолює школу молодого вчитель хімії і біології Чабанівського НВК Данілова Н.В., яка виступила перед педагогами з доповіддю «Позакласна робота, як одна із форм організації навчально – виховного процесу».

Школа молодого вчителя - це творче об'єднання молодих педагогів, кожен з яких прагне досягти вершин педагогічної майстерності. Протягом року молоді спеціалісти відвідують навчальні заняття, уроки та заходи досвідчених учителів-наставників, беруть участь у методичній роботі.

Традиційно щороку у школі відбувається Декадник молодого спеціаліста «Ініціатива і творчість молодих», в рамках якого молоді педагоги проводять відкриті уроки, позакласні та виховні заходи, презентують свої методичні знахідки та власне хобі. Підсумок декадника проходить у формі «Презентації ШМВ», в ході якої вчителі мають змогу продемонструвати професійні навички та уміння, творчі здібності та таланти. На сьогоднішньому занятті демонстрували майстер – клас такі педагоги: вчитель хімії і біології Грушківського НВК Галампета В.А., вчитель біології Рихтівської ЗОШ І-ІІ ст. Ількович І.В., вчитель хімії Жванецької ЗОШ І-ІІІ ст. Нараєвська Ю.І..

Школа молодого вчителя - це важлива сходинка професійного зростання молодих педагогів.

Наше відео

Важлива інформація

Допомогти воїнам АТО

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Фестивалі та конкурси рекомендовані ДНЗ в 2016 році

Пропонуємо інформацію про міжнародні, всеукраїнські фестивалі,конкурси, що проходять у 2016 році.

Детальніше
Контактна інформація
Хмельницька обл.
м. Кам'янець-Подільський
пл. Вірменський ринок, 6
32300
  • (03849) 95335
  • rmk08kpr@i.ua
Матеріали з блогу
Отримайте новини
Newsletter: