День перемоги над нацизмом в Європі

Детальніше
Навчальні заклади
Кам'янець-Подільського району

Грушківський НВК «ЗОШ І–ІІІ ст., агротехнічний ліцей» гостинно й тепло зустрічав вчителів зарубіжної літератури.

«Формування читацьких навичок сучасного школяра шляхом використання інтерактивних технологій».

Грушківський НВК «ЗОШ І–ІІІ ст., агротехнічний ліцей» гостинно й тепло зустрічав вчителів зарубіжної літератури. На базі цього навчального закладу проходив районний семінар філологів з питання «Формування читацьких навичок сучасного школяра шляхом використання інтерактивних технологій». Здавалося, це питання учителями-словесниками давно досконало вивчене, активно впроваджуються в роботі інноваційні технології, що іще нового можна відкрити? Та вчителі Грушківського НВК досить ретельно, творчо підготували програму заходу. Багато корисного, цікавого було почуто, побачено.

Сучасний, незвичайний й водночас стандартний урок був представлений вчителем зарубіжної літератури Тимчук Оксаною Миколаївною. Педагог майстерно використала методику дослідження з елементами інсценізації за творчістю А.Конан Дойла «Пістрява стрічка» і підвела семикласників до вдумливого читання твору, до аргументування своєї точки зору на уроці.

Також було проведено позакласний захід «Мандрівка з улюбленими героями», де учні виступили в образах різних літературних персонажів. Діти використовували підготовлені ілюстрації до улюблених творів, у костюмах книжкових героїв показували театралізовані сценки, читали уривки з прочитаних книг. Зацікавленість викликала літературна вікторина «Відгадай літературних героїв».

Наше відео

Важлива інформація

Допомогти воїнам АТО

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Фестивалі та конкурси рекомендовані ДНЗ в 2016 році

Пропонуємо інформацію про міжнародні, всеукраїнські фестивалі,конкурси, що проходять у 2016 році.

Детальніше
Контактна інформація
Хмельницька обл.
м. Кам'янець-Подільський
пл. Вірменський ринок, 6
32300
  • (03849) 95335
  • rmk08kpr@i.ua
Матеріали з блогу
Отримайте новини
Newsletter: