День перемоги над нацизмом в Європі

Детальніше
Навчальні заклади
Кам'янець-Подільського району

18 жовтня 2017 року на базі Хмельницького обласного еколого – натуралістичного центру освіти та молоді України відбулася XI обласна дитяча науково – практична конференція.

«Виконання школярами Хмельниччини дитячих науково - дослідницьких робіт в галузі природничих наук, сільського та лісового господарства».

18 жовтня 2017 року на базі Хмельницького обласного еколого – натуралістичного центру освіти та молоді України відбулася XI обласна дитяча науково – практична конференція з питань виконання школярами Хмельниччини дитячих науково - дослідницьких робіт в галузі природничих наук, сільського та лісового господарства. Директор ХОЕНЦУМ Василь Климчук привітав учасників дитячої науково – практичної конференції з такою гарною подією та побажав успіхів, натхнення, наполегливості в науково – дослідницькому пошуку, нових відкриттів та звершень. Юні дослідники пізнавально, компетентно презентували свої науково – дослідницькі роботи. Прозвучало багато цікавих моментів з життя рослин, тварин, про способи розв’язання екологічних проблем людства. Кожне з виконаних досліджень має практичне застосування в подальшому. Працювали «круглі столи» з участю керівників дитячих робіт – педагогів і провідних науковців та фахівців в галузі екології, біології, сільського і лісового господарства. Важливо те, що діти мали можливість обмінятися досвідом виконання робіт та отримати консультації з науковцями та фахівцями в різних галузях природничих наук.

Кам’янець – Подільський район на конференції представляли учениця 9 класу Староушицької спеціалізованої школи I-III ступенів екологічного напрямку Струсевич Валерія (Керівник роботи – Юрченко М.В.) та учениця 11 класу Грушківского навчально – виховного комплексу «Загальноосвітня школа I-III ступенів і агротехнічний ліцей» Тимчук Валерія (Керівник роботи - Лоза С.В.). Юннати Хмельниччини були нагороджені грамотами за творчий підхід до виконання завдань дослідження та змістовну презентацію її результатів.

Наше відео

Важлива інформація

Допомогти воїнам АТО

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Фестивалі та конкурси рекомендовані ДНЗ в 2016 році

Пропонуємо інформацію про міжнародні, всеукраїнські фестивалі,конкурси, що проходять у 2016 році.

Детальніше
Контактна інформація
Хмельницька обл.
м. Кам'янець-Подільський
пл. Вірменський ринок, 6
32300
  • (03849) 95335
  • rmk08kpr@i.ua
Матеріали з блогу
Отримайте новини
Newsletter: