День перемоги над нацизмом в Європі

Детальніше
Навчальні заклади
Кам'янець-Подільського району

Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді спільно з Тернопільським обласним центром еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді з 07 по 09 червня 2017 року в Тернопільській області було проведено Всеукраїнський експедиційно-польовий збір команд юних екологів.

«Всеукраїнський експедиційно – польовий збір команд юних екологів».

Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді спільно з Тернопільським обласним центром еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді з 07 по 09 червня 2017 року в Тернопільській області було проведено Всеукраїнський експедиційно-польовий збір команд юних екологів з теми «Моделювання екологічної ситуації в навколишньому середовищі та прогнозування її змін». Хмельницьку область на даному Зборі представляли учні Староушицької спеціалізованої школи I-III ступенів екологічного напрямку (директор – Ковтуняк В.С.), члени гуртка «Юні екологи» Струсевич Валерія (8 клас) та Пундик Софія (10 клас), керівник команди – вчитель біології Юрченко М.В. Допомогли в організації участі юних екологів району начальник відділу освіти Кам’янець – Подільської райдержадміністрації - Пронозюк О.В. та методист - Гончарик Л.В.

Програма заходу включала презентації дослідницьких робіт з екології (домашнє завдання команди) «Екологічна ситуація вашого місця проживання: проблеми та шляхи їх вирішення». Цікавою та пізнавальною була фотовиставка. Юні екологи підготували й представили 3 тематичні фотографії «Екологічна ситуація вашого місця проживання: проблеми та шляхи їх вирішення» зроблені власноруч про ВБУ міжнародного значення «Бакотська затока». За підсумками роботи журі наша команда отримала ІІІ місце і нагороджена грамотою Міністерства освіти і науки України та НЕНЦ.

Експедиційно-польова практика на базі Національного природного парку «Кременецькі гори» дала можливість дітям взяти активну участь у польових дослідженнях і реалізувати себе як природодослідники та природолюби. Як підсумок роботи, команди готували проекти за одним із напрямів польового збору.

Багато вражень отримали діти, піднявшись на Замкову гору (Бона) в м. Кременці. Знання польових методів досліджень допомогли школярам самостійно проводити наукові дослідження в природі та робити грамотні висновки з отриманих результатів.

Спостереження за природою, вивчення її явищ, збереження та примноження тваринного та рослинного світу сприяє формуванню екологічної свідомості підростаючого покоління. Всеукраїнський експедиційно-польовий збір команд юних екологів працював у теплій, дружній атмосфері. Учасники плідно працювали, поглибили свої знання з екології та весело провели час.

Наше відео

Важлива інформація

Допомогти воїнам АТО

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Фестивалі та конкурси рекомендовані ДНЗ в 2016 році

Пропонуємо інформацію про міжнародні, всеукраїнські фестивалі,конкурси, що проходять у 2016 році.

Детальніше
Контактна інформація
Хмельницька обл.
м. Кам'янець-Подільський
пл. Вірменський ринок, 6
32300
  • (03849) 95335
  • rmk08kpr@i.ua
Матеріали з блогу
Отримайте новини
Newsletter: