День перемоги над нацизмом в Європі

Детальніше
Навчальні заклади
Кам'янець-Подільського району

Інструктивно-методична нарада керівників ДНЗ та НВК.

Відповідно до плану роботи відділу освіти 26 січня 2016р. на базі Довжоцького НВК відбулася інструктивно-методична нарада керівників дошкільних навчальних закладів та навчально-виховних комплексів району.

26 січня, на базі Довжоцького НВК відбулася інструктивно-методична нарада керівників дошкільних навчальних закладів та навчально-виховних комплексів району.

Слухалося питання про стан дошкільної освіти в районі та підведення підсумків статистичної звітності за формою 85-К. Методист відділу освіти Кашуба Н.Л. проаналізувала стан розвитку дошкільної освіти в районі та охоплення дітей всіма формами дошкільної освіти. Наталія Леонідівна відзначила, що з метою забезпечення якісною дошкільною освітою в 2015 році було створено додатково 21 місце для охоплення дітей дошкільною освітою. На кінець 2015 року дошкільними закладами охоплено 1709 дітей що становить 95 %.

Друге питання - аналіз виконання норм харчуваня в ДНЗ за 2015р.

З доповіддю виступила економіст відділу освіти Сеник І.В., яка повідомила що із 61 дошкільного навчального закладу гаряче харчування організовано в 57 ДНЗ (1647 дітей). В 4 навчальних закладах у зв’язку з короткотривалим перебуванням дітей організована бутербродна система харчування, а саме: у Гавриловецькому, Кам’янському, Тарасівському, Шустовецькому ДНЗ.

По загальному фонду на харчування дітей у 2015 році було використано 2 375,4 тис.грн., протягом звітного періоду виконано 237 399 д/днів.

Для 268 дітей пільгових категорій організовано безкоштовне харчування, в тому числі: 3 дитини-сироти, 1 дитина-інвалід, 53 дитини – діти, із малозабезпечених сімей, 45 дітей - батьки, яких приймали або приймають участь в АТО, 1 вихованець будинку сімейного типу, 3 дитини- діти, позбавлені батьківського піклування, 4 дитини, батьки яких переселені із зони АТО, 6 дітей- це сім’ї одиноких матерів, а 163 дітям з багатодітних сімей встановлено знижки у розмірі 25, 50% та 100% щодо оплати за харчування.

Аналіз виконання норм харчування проводився по 13 найменуваннях продуктів, які використовуються для харчування дітей ДНЗ.

Найвищий показник у Вербецькому, Довжоцькому, Зіньковецькому, Ластовецькому, Орининському, Пановецькому, Устянському навчальних закладах.

Найнижчий показник у Збручанському, Сл.Кульчиєвецькому, Супрунковецькому навчальних закладах.

Середня вартість харчування на 1 дитину за 2015 рік становила 14,2 грн. в т.ч. по місту 15,0 грн., по селу 13,3 грн.

Третє питання: організація методичної роботи з педагогічними працівниками ДНЗ в 2016р. План методичної роботи довела до відома керівників методист відділу Кашуба Н.Л.

Наше відео

Важлива інформація

Допомогти воїнам АТО

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Фестивалі та конкурси рекомендовані ДНЗ в 2016 році

Пропонуємо інформацію про міжнародні, всеукраїнські фестивалі,конкурси, що проходять у 2016 році.

Детальніше
Контактна інформація
Хмельницька обл.
м. Кам'янець-Подільський
пл. Вірменський ринок, 6
32300
  • (03849) 95335
  • rmk08kpr@i.ua
Матеріали з блогу
Отримайте новини
Newsletter: