День перемоги над нацизмом в Європі

Детальніше
Навчальні заклади
Кам'янець-Подільського району

31 травня 2018 року в Кадиєвецькому закладі дошкільної освіти «Дюймовочка» відбулося урочисте відкритття харчоблоку.

«Дюймовочка».

31 травня 2018 року в Кадиєвецькому закладі дошкільної освіти «Дюймовочка» відбулося урочисте відкритття харчоблоку. В заході взяли участь народний депутат України Володимир Мельниченко, голова Кам’янець-Подільської райдержадміністрації Василь Сукач, депутат районної ради Петро Середа, голова сільської ради Валентина Мартинюк, методист відділу освіти Наталя Кашуба.

29 січня 2018 року було розпочато ремонтні роботи приміщення харчоблоку. Під час виконання робіт були замінені перегородки, двері, система опалення, водопостачання, каналізації та електрики. В харчоблоці з'явилася нові меблі, посуд та технологічне обладнання. Завдяки спільним зусиллям всіх гілок влади, спонсорам, колективу закладу на чолі з директором Інною Середою за такий короткий термін часу було виконано сучасний ремонт та закуплено відповідне обладнання.

Батьки вихованців «Дюймовочки» висловили слова вдячності представникам влади, адміністрації закладу, які доклали багато зусиль для здійснення поставленої мети та побажали здоров’я усьому колективу, кухарям, які будуть працювати на харчоблоці – готуючи смачні і корисні страви для вихованців закладу.

Наше відео

Важлива інформація

Допомогти воїнам АТО

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Фестивалі та конкурси рекомендовані ДНЗ в 2016 році

Пропонуємо інформацію про міжнародні, всеукраїнські фестивалі,конкурси, що проходять у 2016 році.

Детальніше
Контактна інформація
Хмельницька обл.
м. Кам'янець-Подільський
пл. Вірменський ринок, 6
32300
  • (03849) 95335
  • rmk08kpr@i.ua
Матеріали з блогу
Отримайте новини
Newsletter: