День перемоги над нацизмом в Європі

Детальніше
Навчальні заклади
Кам'янець-Подільського району

27 лютого на базі Довжоцького закладу дошкільної освіти «Веселка» було проведено засідання родинно-сімейного клубу.

«Родина і заклад дошкільної освіти – два суспільних інститути, які закладають фундамент майбутнього дитини»

27 лютого на базі Довжоцького закладу дошкільної освіти «Веселка» було проведено засідання родинно-сімейного клубу під назвою: « Ми із мамою і з татом знаємо всього багато».

Саме під такою назвою проходитиме апробацію одна із інноваційних форм роботи з батьками вихованців «клуб знавців», яка передбачає чотири засідання. Колектив даного закладу під керівництвом директора Желізник Людмили Францівни особливу увагу приділяє роботі із сім’ями вихованців. Адже саме родина і заклад дошкільної освіти – два суспільних інститути, які закладають фундамент майбутнього дитини. У них одна мета: виховати здорову, соціально адаптовану, всебічно розвинену людину з високим інтелектуальним, творчим та духовним потенціалом. Разом з тим актуальна проблема взаємозв’язку набуває сьогодні нового соціального звучання. Зважаючи на вимоги часу, Нової Української школи і була започаткована система роботи з батьками, яка включає традиційні та інноваційні форми роботи, перелік яких сьогодні поповнився проведенням родинно-сімейного клубу під назвою: « Ми із мамою і з татом знаємо всього багато».

Під поглядами кваліфікованого журі у складі провідного спеціаліста екологічної освіти Національного Подільського Природозаповідника «Подільські Товтри», голови Довжоцької сільської ради Руслана Рябого, методиста районного відділу освіти Наталії Кашуби, голови батьківського комітету Руслана Жуковського, вихователів та вчителів школи дошкільнята ділилися своїми знаннями про середовище існування, звички та цікавинки з життя тварин.

Програма засідання передбачала різноманітні опитування, тести, конкурси, розв’язування проблемних ситуацій та інші форми творчої роботи дітей та батьків.

Наше відео

Важлива інформація

Допомогти воїнам АТО

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Фестивалі та конкурси рекомендовані ДНЗ в 2016 році

Пропонуємо інформацію про міжнародні, всеукраїнські фестивалі,конкурси, що проходять у 2016 році.

Детальніше
Контактна інформація
Хмельницька обл.
м. Кам'янець-Подільський
пл. Вірменський ринок, 6
32300
  • (03849) 95335
  • rmk08kpr@i.ua
Матеріали з блогу
Отримайте новини
Newsletter: