День перемоги над нацизмом в Європі

Детальніше
Навчальні заклади
Кам'янець-Подільського району

24 жовтня 2017 року на базі Слобідсько-Рихтівського дошкільного закладу «Теремок» відбувся семінар-практикум для завідувачів ДНЗ.

«Науково-методичне забезпечення процесу підготовки педагогів до творчої діяльності як засіб підвищення якості освіти в регіоні».

У Національній доктрині розвитку освіти України зазначається необхідність розвитку ініціативи та творчого пошуку педагогів, вивчення та поширення їхнього педагогічного досвіду. Зміни суспільного життя країни вимагають від усіх педагогічних колективів працювати по-новому, оновлювати форми та методи діяльності. Методичним кабінетом відділу освіти проводиться ряд заходів спрямованих на підвищення фахового рівня педагогів та розвитку творчої, креативної особистості.

24 жовтня 2017 року на базі Слобідсько-Рихтівського дошкільного закладу «Теремок» відбувся семінар-практикум для завідувачів ДНЗ на тему «Науково-методичне забезпечення процесу підготовки педагогів до творчої діяльності як засіб підвищення якості освіти в регіоні».

Як і годиться, за народним звичаєм, хлібом і сіллю учасників заходу привітала завідувач дошкільним закладом Ніна Лобата та юні вихованці-дошкільнята.

Даний захід проведено під керівництвом методиста районного методкабінету Наталі Кашуби. У ході теоретичної частини Наталя Леонідівна доповіла про організацію роботи з педагогами району висвітливши питання «Ціннісні орієнтири діяльності РМК, методичних об’єднань працівників дошкільних закладів району щодо забезпечення процесу підготовки педагогів до творчої діяльності». Творчого вихователя характеризують такі риси, як постійний пошук оптимальних педагогічних рішень, здатність бачити проблеми, виявляти суперечності, творча фантазія, альтернативність і критичність мислення, високий рівень загальної культури. Саме таким має бути сучасний педагог, зазначила Наталя Леонідівна.

Досвідом роботи «Управління процесом педагогічної творчості при впровадженні інноваційних підходів в практику роботи Староушицького ДНЗ «Подолянчик» поділилась Світлана Яковинчик, завідувач даного закладу, переможець обласного етапу Всеукраїнського огляду досвіду роботи управлінь освіти та дошкільних навчальних закладів (НВК) з питань організації і розвитку дошкільної освіти.

Інна Середа, завідувач Кадиєвецьким ДНЗ «Дюймовочка», керівник Школи фахового зросту завідувачів ДНЗ, проаналізувала роботу даного об’днання за попередній рік та окреслила завдання Школи на 2017-2018 н.р..

Відповідно до плану роботи семінару-практикуму Катерина Настік, завідувач Рихтівським ДНЗ «Пізнайко», поділилась досвідом організації роботи у малокомплектних дошкільних закладах даного округу та висвітлила питання «Науково-методична робота - складова єдиної системи безперервної освіти педагогічних працівників».

Практичний модуль семінару-практикуму провела керівник ДНЗ Ніна Михайлівна, яка провела екскурсію-презентацію закладу, робочих місць працівників, розвиваючих осередків для вихованців дитячого садочка, а також презентувала досвід роботи з питання «Планування методичної роботи з працівниками дошкільного закладу щодо забезпечення процесу підготовки педагогів до творчої діяльності».

Завершальним етапом заходу Наталя Леонідівна провела методичний діалог, під час якого учасники семінару ділились досвідом, своїми напрацюваннями та ідеями.

Наше відео

Важлива інформація

Допомогти воїнам АТО

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Фестивалі та конкурси рекомендовані ДНЗ в 2016 році

Пропонуємо інформацію про міжнародні, всеукраїнські фестивалі,конкурси, що проходять у 2016 році.

Детальніше
Контактна інформація
Хмельницька обл.
м. Кам'янець-Подільський
пл. Вірменський ринок, 6
32300
  • (03849) 95335
  • rmk08kpr@i.ua
Матеріали з блогу
Отримайте новини
Newsletter: