День перемоги над нацизмом в Європі

Детальніше
Навчальні заклади
Кам'янець-Подільського району

20 березня 2018 року на базі районного методичного кабінету відбулося перше засідання творчої групи вихователів «Креатив».

«Інтеграційні підходи до освітнього процесу в сучасному закладі дошкільної освіти».

20 березня 2018 року на базі районного методичного кабінету відбулося перше засідання творчої групи вихователів «Креатив».

Впродовж поточного року група вихователів працюватиме над проблемою «Інтеграційні підходи до освітнього процесу в сучасному закладі дошкільної освіти».

Методичний супровід роботи групи здійснюватиме методист відділу освіти Наталя Кашуба, слухач авторського семінару провідного наукового співробітника Інституту проблем виховання НАПН України, доктора педагогічних наук, професора Наталії Гавриш за темою «Новий український садок: виклики часу, пріоритети, механізми реалізації нагальних освітніх завдань».

Керівник групи Ірина Дудко, вихователь Приворотського ЗДО «Берізка», окреслила мету та завдання діяльності групи з окресленого питання.

Розпочавши роботу засідання Наталя Леонідівна наголосила на тому, що розвиток цілісної, життєво компетентної особистості – головне завдання, яке стоїть перед сучасною дошкільною освітою. Його реалізація потребує пошуку нових, удосконалених форм, методів і принципів роботи. Інтеграційний підхід до освітнього процесу давно довів свою ефективність і стрімко поширюється на освітянській ниві. Внаслідок інтеграції змісту дошкільної освіти дитина оволодіває не стільки знаннями з окремих галузей, скільки цілісними знаннями про життя, світ, у якому вона живе, природу, людей, саму себе. Саме інтегрована освіта здатна сформувати у сучасного дошкільника дитячий світогляд як систему поглядів на довкілля та власне «Я», сприяти утворенню в його свідомості цілісної картини світу, становленню дитини як активного суб’єкта життєдіяльності, носія різноманітних форм активності та видів діяльності, компетентної особистості. Тому, інтеґрований підхід, ми - дошкільники розглядаємо як один зі шляхів удосконалення навчально- виховного процесу в дошкільному навчальному закладі, що передбачає об’єднання на занятті розумової, емоційної та рухової сфер. Інтеґроване навчання в дошкільному навчальному закладі сприяє позитивному усвідомленню дитиною себе як особистості. Побудова освітнього процесу на засадах інтеграції робить процес навчання доступнішим і привабливішим для дітей, забезпечує формування позитивної мотивації та сприяє кращому запам’ятовуванню матеріалу.

Наше відео

Важлива інформація

Допомогти воїнам АТО

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Фестивалі та конкурси рекомендовані ДНЗ в 2016 році

Пропонуємо інформацію про міжнародні, всеукраїнські фестивалі,конкурси, що проходять у 2016 році.

Детальніше
Контактна інформація
Хмельницька обл.
м. Кам'янець-Подільський
пл. Вірменський ринок, 6
32300
  • (03849) 95335
  • rmk08kpr@i.ua
Матеріали з блогу
Отримайте новини
Newsletter: