День перемоги над нацизмом в Європі

Детальніше
Навчальні заклади
Кам'янець-Подільського району

16 листопада на базі Грушківського ДНЗ «Пролісок» відбувся семінар-диспут завідувачів дошкільних закладів.

«Шляхи оптимізації патріотичного виховання в різновіковій групі».

16 листопада на базі Грушківського ДНЗ «Пролісок» відбувся семінар-диспут завідувачів дошкільних закладів Староушицького методичного об’єднання на тему «Шляхи оптимізації патріотичного виховання в різновіковій групі».

Розпочала семінар Наталя Кашуба, методист з дошкільної освіти, яка розкрила питання «Шляхи оптимізації патріотичного виховання в різновіковій групі». Також Наталя Леонідівна наголосила на тому, що патріотичні почуття – це результат цілеспрямованого впливу на людину ще з раннього віку. Виховання патріотизму є одним із пріорітетних завдань освітньо-виховної роботи в дошкільних закладах району.

Завідувач Грушківського дошкільного закладу Наталя Чорненька звернула увагу керівників дошкільних навчальних закладів на важливість залучення педагогів та громадськості до створення системи роботи з цієї проблеми та організації розвивального середовища для формування національно-патріотичних почуттів дітей. Завідувач провела екскурсію по навчальному закладі, презентувала виставки освітніх проектів «Виховуємо патріотів», «Моє рідне село».

Також учасники семінару переглянути відео фрагменти інтегрованих занять, свят, спільних з батьками заходів (проектна діяльність, розваги, конкурси), які проводилися в Грушківському ДНЗ на протязі 2016 року.

Світлана Яковинчик, керівник методичного об’єднання, розкрила питання щодо використання традиційних та інноваційних форми та методи патріотичного виховання, які вона використовує під час різних видів діяльності в умовах дошкільного закладу.

За підсумками опрацьованих питань вироблено методичні рекомендації з метою забезпечення активізації національно-патріотичного виховання дітей дошкільного віку в малокомплектному ДНЗ.

Наше відео

Важлива інформація

Допомогти воїнам АТО

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Фестивалі та конкурси рекомендовані ДНЗ в 2016 році

Пропонуємо інформацію про міжнародні, всеукраїнські фестивалі,конкурси, що проходять у 2016 році.

Детальніше
Контактна інформація
Хмельницька обл.
м. Кам'янець-Подільський
пл. Вірменський ринок, 6
32300
  • (03849) 95335
  • rmk08kpr@i.ua
Матеріали з блогу
Отримайте новини
Newsletter: