День перемоги над нацизмом в Європі

Детальніше
Навчальні заклади
Кам'янець-Подільського району

Відповідно до плану роботи районного методичного кабінету 14 грудня 2017 року відбулось засідання творчої групи вихователів.

«Сучасний погляд на патріотичне виховання дітей дошкільного віку крізь призму толерантної поведінки, взаємоповаги, взаєморозуміння в полікультурному соціумі регіону».

Відповідно до плану роботи районного методичного кабінету 14 грудня 2017 року відбулось засідання творчої групи вихователів яка працює над проблемою «Сучасний погляд на патріотичне виховання дітей дошкільного віку крізь призму толерантної поведінки, взаємоповаги, взаєморозуміння в полікультурному соціумі регіону».

Для пошуку нових ефективних форм методичної роботи, з метою вивчення передового досвіду, впровадження нових методик в практику роботи дошкільних закладів з окресленого питання було проведено третє засідання творчої групи. Учасники заходу ділились досвідом організації роботи з батьками та вчителями початкових класів з даної теми. По завершенні засідання спільно з методистом РМК Кашубою Н.Л. було розроблено методичні рекомендації для працівників закладів дошкільної освіти з питання «Системи педагогічної роботи з виховання толерантних взаємостосунків дітей дошкільного віку».

Наше відео

Важлива інформація

Допомогти воїнам АТО

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Фестивалі та конкурси рекомендовані ДНЗ в 2016 році

Пропонуємо інформацію про міжнародні, всеукраїнські фестивалі,конкурси, що проходять у 2016 році.

Детальніше
Контактна інформація
Хмельницька обл.
м. Кам'янець-Подільський
пл. Вірменський ринок, 6
32300
  • (03849) 95335
  • rmk08kpr@i.ua
Матеріали з блогу
Отримайте новини
Newsletter: