День перемоги над нацизмом в Європі

Детальніше
Навчальні заклади
Кам'янець-Подільського району

Засідання творчої групи вихователів ДНЗ.

Відбулося третє засідання творчої групи вихователів з питання «Роль педагога у формуванні сталих світоглядних орієнтирів на екологічну свідомість дошкільників».

09 лютого на базі районного відділу освіти відбулося чергове засідання творчої групи вихователів з питання «Роль педагога у формуванні сталих світоглядних орієнтирів на екологічну свідомість дошкільників».

У даному методичному заході взяли участь методист відділу освіти РДА Наталя Кашуба, керівник творчої групи Оксана Жиго, керівники Жванецького та Приворотського ДНЗ, члени творчої групи. Методист РМК ознайомила із метою і планом роботи даного засідання та проаналізувала проведений моніторинг з питання «Формування допитливості та стійкого інтересу до навколишнього середовища у дітей дошкільного віку».

Керівник творчої групи Жиго О.О. ознайомила учасників з проектом роботи з батьками щодо екологічного виховання дітей дошкільного віку в сім’ї та ДНЗ.

З метою розширення знань педагогів, активізації практичної діяльності, обміну досвідом щодо формування екологічної свідомості у дітей учасники даного заходу ознайомились із проектами, які презентували запрошені керівники дошкільних закладів.

По завершенні роботи даного методичного заходу було прийнято спільне рішення про виготовлення методичного посібника для використання у роботі вихователів з даного питання. Підбір матеріалів з досвіду роботи педагогів району заплановано завершити до 01.03.2016р.

Наше відео

Важлива інформація

Допомогти воїнам АТО

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Фестивалі та конкурси рекомендовані ДНЗ в 2016 році

Пропонуємо інформацію про міжнародні, всеукраїнські фестивалі,конкурси, що проходять у 2016 році.

Детальніше
Контактна інформація
Хмельницька обл.
м. Кам'янець-Подільський
пл. Вірменський ринок, 6
32300
  • (03849) 95335
  • rmk08kpr@i.ua
Матеріали з блогу
Отримайте новини
Newsletter: