День перемоги над нацизмом в Європі

Детальніше
Навчальні заклади
Кам'янець-Подільського району

Відповідно до плану роботи районного методичного кабінету 07 грудня 2018 року на базі Довжоцького НВК проведено ярмарку педагогічних ідей.

«Освітнє середовище Нової української школи».

Відповідно до плану роботи районного методичного кабінету 07 грудня 2018 року на базі Довжоцького НВК проведено ярмарку педагогічних ідей «Освітнє середовище Нової української школи».

Освітній простір Нової української школи — це трохи більше, ніж облаштування. Його головний принцип — те, що ми бачимо в класі, має відображати події, які відбуваються, а також висвітлювати особливості школярів та вчителів, які там навчаються і навчають.

Роботу методичного заходу розпочала Наталя Кашуба, методист відділу освіти, яка окреслила тему та мету проведення педагогічної ярмарки. Наталя Леонідівна акцентувала увагу присутніх на тому, що філософію концепції Нової української школи та освітню програмувідображає насамперед освітнє середовище. Яке в свою чергу створюється для заохочення самовизначення дітей у класі та розвитку їхніх можливостей, оскільки відомо, що люди, які контролюють те, що відбувається з ними, краще адаптовані до життя. Одним із важливих чинників для розвитку самовизначення і самоактуалізації дітей є забезпечення можливості здійснювати вибір у класі і, відповідно, приймати самостійні рішення, усвідомлюючи при цьому їх наслідки. Такі можливості для вибору вчителі можуть легко знайти впродовж навчального дня – це і вибір навчальних матеріалів, підходу до вирішення проблеми, місця за столом, де вони хочуть працювати та ін. Ми, дорослі, знаємо, коли у нас є вибір змісту й підходів до поставлених проблем, ми виявляємо більше бажання і готовність працювати з ними. Шкільні успіхи зростають, коли дитина певною мірою контролює своє навчання. Отже, коли вчителі розширюють сферу питань, до вирішення яких вони залучають учнів, вони тим самим покращують якість навчання.

Створивши відповідне освітнє середовище у своїх класах, колеги ділились досвідом, обмінювались враженнями щодо ефективності використання тих чи інших матеріалів та обладнання. Під час перегляду презентацій та захисту проектів, класоводи переймали кращі ідеї своїх колег та склали «креативний кейс вчителя-початківця».

Наше відео

Важлива інформація

Допомогти воїнам АТО

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Фестивалі та конкурси рекомендовані ДНЗ в 2016 році

Пропонуємо інформацію про міжнародні, всеукраїнські фестивалі,конкурси, що проходять у 2016 році.

Детальніше
Контактна інформація
Хмельницька обл.
м. Кам'янець-Подільський
пл. Вірменський ринок, 6
32300
  • (03849) 95335
  • rmk08kpr@i.ua
Матеріали з блогу
Отримайте новини
Newsletter: