День перемоги над нацизмом в Європі

Детальніше
Навчальні заклади
Кам'янець-Подільського району

06 грудня 2018 року на базі Нагорянського НВК відбулося засідання клубу «Методична скарбничка» вихователів та вчителів початкових класів.

«Форми організації взаємодії освітнього закладу і родини».

06 грудня 2018 року на базі Нагорянського НВК відбулося засідання клубу «Методична скарбничка» вихователів та вчителів початкових класів на тему: «Форми організації взаємодії освітнього закладу і родини».

Учасниками даного заходу були вихователі закладів дошкільної освіти, вчителі початкових класів, батьки та вихованці Нагорянського НВК.

Роботу засідання розпочала методист відділу освіти Наталя Кашуба, яка звернула увагу присутніх на актуальності даної теми в контексті реалізації завдань Нової української школи. Також, Наталя Леонідівна визначила мету даного заходу, а саме: систематизувати знання педагогів про співпрацю з родинами вихованців дошкільного закладу та учнів початкової школи; сприяти змістовності планування взаємодії освітнього закладу та сім’ї; використанню дієвих форм співпраці з батьками; досягти ефективності підвищення кваліфікації педагогів завдяки застосуванню структурних схем та моделей.

Директор Нагорянського НВК Наталя Суботіна поділилась досвідом щодо забезпечення наступності між дошкільною та початковою ланками освіти при плануванні та організації роботи з батьками.

У рамках проведення практичного модуля учасники переглянули інтегроване заняття з розвитку мовлення, грамоти та ручної праці «Іграшки наших прабабусь», яке провела Олена Шаравара, вихователь даного закладу. Учасники засідання відзначили доцільність та ефективність залучення матусь та бабусі до проведення даного заняття. Організувавши дану діяльність, вихователем було досягнуто поставленої мети, а саме головне – це створення позитивної, розвиваючої та комфортної атмосфери у колі найрідніших людей: батьків, дітей, педагогів.

Наше відео

Важлива інформація

Допомогти воїнам АТО

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Фестивалі та конкурси рекомендовані ДНЗ в 2016 році

Пропонуємо інформацію про міжнародні, всеукраїнські фестивалі,конкурси, що проходять у 2016 році.

Детальніше
Контактна інформація
Хмельницька обл.
м. Кам'янець-Подільський
пл. Вірменський ринок, 6
32300
  • (03849) 95335
  • rmk08kpr@i.ua
Матеріали з блогу
Отримайте новини
Newsletter: