День перемоги над нацизмом в Європі

Детальніше
Навчальні заклади
Кам'янець-Подільського району

6 листопада на базі Довжоцького ЗДО «Веселка» відбулося засідання творчої групи педагогів закладів дошкільної освіти.

«Інноваційні педагогічні технології в сучасній дошкільній освіті».

З метою поглиблення знань про інноваційні технології, доцільністю впровадження інновацій в навчально – виховний процес, обміну досвідом з їх використання 6 листопада на базі Довжоцького ЗДО «Веселка» відбулося засідання творчої групи педагогів закладів дошкільної освіти. У тісній співпраці розглядалася тема «Інноваційні педагогічні технології в сучасній дошкільній освіті».

На початку засідання методист районного відділу освіти Наталя Кашуба окреслила мету зходу: підвищення якості дошкільної освіти, професійної майстерності педагогів, вдосконалення науково-методичного забезпечення освітнього процесу, впровадження та розповсюдження сучасних інноваційних освітніх технологій та підтримки творчих педагогів. У вступному слові Наталія Леонідівна зробила акцент на стрімкі зміни в освіті, на педагогічні інновації як результат творчого пошуку оригінальних нестандартних рішень різноманітних педагогічних проблем.

Члени творчої групи презентували інноваційні технології, які впроваджуються на базі їхнього закладу.

Ірина Дудко, вихователь Приворотського ЗДО «Берізка» презентувала мнемотехнологію, як один із потужніх засобів розвитку мовлення, логіки, пам'яті, уяви дошкільників. Члени творчої групи мали змогу ознайомитися з різномаїттям мнемотаблиць, мнемодоріжок, мнемокубів їх ефективністю та необхідністю у сучасній освіті. Також Ірина Анатоліївна представила розробки занять з використанням мнемотехніки.

Тетяна Щербань, вихователь Панівецького ЗДО «Колосок», презентувала розробки дидактичних ігор та вправ з використанням технології ТРВЗ, а також наголосила, що ця технологія допомагає дошкільникам знайомитись зі світом, вчитись самостійно мислити, знаходити вихід з будь-якої ситуації. Також у рамках ТРВЗ Тетяна Георгіївна представила перспективне планування навчально-виховного процесу.

Марина Поліщук, вихователь Довжоцького ЗДО «Веселка презентувала квест-технології, які широко використовуються на базі закладу: лінійні, штурмові, колові, розроблені відповідно тематичним тижням. Марина Григорівна підкреслила, що під час проходження квесту задіяні розум дітей, їхні фізичні здібності, уява, пам’ять і увага. Окрім цього, дошкільники проявляють кмітливість та організованість. Тому квест дає змогу ефективно поєднувати ігрову та навчальну діяльності дітей.

«Чарівний телескоп крокує лініями розвитку» під такою назвою представила свою інновацію та розробки за нею Людмила Чубарук, вихователь Кадиєвецького ЗДО «Дюймовочка». Людмила Дмитрівна презентували багато цікавих ігор та вправ з використанням «Чарівного телескопа», а також розробки занять, які апробувала спільно з першокласниками на уроках НУШ.

Вихователі Тетяна Індол (Орининський ЗДО «Калинка») та Тетяна Швець (Залісько-1 ЗДО «Золотий колосок») спланували цікаву, насичену, а головне результативну роботу по впровадженню педагогічних ідей Василя Сухомлинського та презентували добірки дидактичних ігор, казок, розробки занять та міні-занятть, казки-хвилинки, екскурсії, прогулянки, спостереження та багато іншого.

Наталя Гоменюк, вихователь Рихтівського ЗДО «Пізнайко», поділилися досвідом впровадження в освітній процес LEGO-технології та презентувала розробки занять з використанням цеглинок та дидактичних ігор.

Підсумовуючи, методист відділу освіти Н. Л. Кашуба зазначила, що розвиток закладу дошкільної освіти неможливий без нових ідей, підходів, моделей, педагогічних технологій. Сучасні освітні технології, формують прагнення до самоосвіти, саморозвитку, допомагають усім учасникам педагогічної взаємодії усвідомлювати свої професійні можливості й свою професійну цінність.

Наше відео

Важлива інформація

Допомогти воїнам АТО

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Фестивалі та конкурси рекомендовані ДНЗ в 2016 році

Пропонуємо інформацію про міжнародні, всеукраїнські фестивалі,конкурси, що проходять у 2016 році.

Детальніше
Контактна інформація
Хмельницька обл.
м. Кам'янець-Подільський
пл. Вірменський ринок, 6
32300
  • (03849) 95335
  • rmk08kpr@i.ua
Матеріали з блогу
Отримайте новини
Newsletter: