День перемоги над нацизмом в Європі

Детальніше
Навчальні заклади
Кам'янець-Подільського району

03 жовтня 2018 року відповідно до плану роботи районного методичного кабінету на базі Кадиєвецького закладу дошкільної освіти «Дюймовочка» було проведено семінар-тренінг.

«Моніторинг якості дошкільної освіти: кваліметрична модель».

03 жовтня 2018 року відповідно до плану роботи районного методичного кабінету на базі Кадиєвецького закладу дошкільної освіти «Дюймовочка» було проведено семінар-тренінг «Моніторинг якості дошкільної освіти: кваліметрична модель».

Модератор тренінгу, методист відділу освіти Наталя Кашуба, звернула увагу учасників на те, що не існує норми, яка відповідає цілісності дитини, тому показники розвитку потрібно розглядати лише в сукупності загальної історії розвитку дитини та динаміки її власних досягнень. Сьогодні таку змогу дає кваліметрична модель. Вивчення готовності дитини до шкільного навчання буде доцільним у тому разі, якщо завдання за змістом і формою будуть природними і для дітей, і для педагогів, адже діагностичне вивчення можна проводити як у спеціально підготовленому середовищі з дидактичним забезпеченням, так і в різних ситуаціях спілкування.

Завідувачі закладів дошкільної освіти району, Колибаївської та Китайгородської ОТГ мали можливість на практиці апробувати методику Карабаєвої Ірини Іванівни, старшого наукового співробітника лабораторії психології Інституту психології імені Г.С. Костюка НАПН України, кандидата психологічних наук, яку вивчали учасники обласного тренінгу, про участь в якому отримали відповідні сертифікати.

Сьогодні успішно використовують для діагностування комп’ютери, ноутбуки, планшети. Це дає змогу дітям в цікавій, ігровій формі, виконати поставлені перед ними завдання, а для педагогів зручно і швидко проходить процес фіксування та підрахунку результатів.

Наше відео

Важлива інформація

Допомогти воїнам АТО

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Фестивалі та конкурси рекомендовані ДНЗ в 2016 році

Пропонуємо інформацію про міжнародні, всеукраїнські фестивалі,конкурси, що проходять у 2016 році.

Детальніше
Контактна інформація
Хмельницька обл.
м. Кам'янець-Подільський
пл. Вірменський ринок, 6
32300
  • (03849) 95335
  • rmk08kpr@i.ua
Матеріали з блогу
Отримайте новини
Newsletter: