День перемоги над нацизмом в Європі

Детальніше
Навчальні заклади
Кам'янець-Подільського району

01 листопада 2018 року відповідно до плану роботи районного методичного кабінету на базі Лісковецької ЗОШ І-ІІ ст. відбувся семінар-практикум.

«Формування соціальної компетентності – єдність підходів дошкільної та початкової освіти».

01 листопада 2018 року відповідно до плану роботи районного методичного кабінету на базі Лісковецької ЗОШ І-ІІ ст. відбувся семінар-практикум на тему «Формування соціальної компетентності – єдність підходів дошкільної та початкової освіти». На даному засіданні розглядались питання:

  • Формування соціальної компетентності – єдність підходів дошкільної та початкової освіти. (Наталія Кашуба, методист Кам’янець-Подільського РМК).
  • Взаємодія закладу дошкільної освіти з батьками – запорука успішної підготовки дошкільників до навчання в НУШ. (Катерина Настік, завідувач Рихтівським ДНЗ «Пізнайко»)
  • Економічне виховання дітей дошкільного віку в умовах освіти сталого розвитку.( Марія Губіна, завідувач Лісковецьким ЗДО «Лісовичок»).
  • Формування економічного мислення молодших школярів. ( Людмила Маковська, директор Лісковецької ЗОШ І-ІІ ст.)
  • Організація заходів партнерського спілкування за участю батьків та педагогів (Оксана Жиго, вихователь-методист Довжоцького ЗДО «Веселка».

Роботу семінару розпочала Наталя Кашуба, яка наголосила на актуальності даної методичної проблеми та окреслила шляхи вирішення і нормативно-правове забезпечення питання. Значне місце в реалізації концепції Нової української школи посідає дотримання принципів педагогіки партнерства.

Сім’я і освітній заклад – суспільні інститути, які стоять біля витоків нашого майбутнього, та нажаль, в реаліях сьогодення, їм часто не вистачає взаєморозуміння, такту, терпіння щоб почути один одного і зрозуміти.

Взаємодія з батьками — це напрям діяльності навчального закладу, який був і залишається одним з найважливіших та стратегічних. Саме тому, у 2018-2019 навчальному році особлива увага роботи районного методичного кабінету приділяється організації нетрадиційних форм роботи з батьками.

Семінар-практикум було проведено у форматі засідання клубу за інтересами «Педагоги, батьки, діти – разом до успіху».

Наше відео

Важлива інформація

Допомогти воїнам АТО

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Фестивалі та конкурси рекомендовані ДНЗ в 2016 році

Пропонуємо інформацію про міжнародні, всеукраїнські фестивалі,конкурси, що проходять у 2016 році.

Детальніше
Контактна інформація
Хмельницька обл.
м. Кам'янець-Подільський
пл. Вірменський ринок, 6
32300
  • (03849) 95335
  • rmk08kpr@i.ua
Матеріали з блогу
Отримайте новини
Newsletter: