День перемоги над нацизмом в Європі

Детальніше
Навчальні заклади
Кам'янець-Подільського району

01 квітня, на базі Довжоцького закладу дошкільної освіти «Веселка» було проведено засідання родинно-сімейного клубу.

«Ми із мамою і з татом знаємо всього багато».

01 квітня, на базі Довжоцького закладу дошкільної освіти «Веселка» було проведено засідання родинно-сімейного клубу під назвою: «Ми із мамою і з татом знаємо всього багато».

Саме під такою назвою проходить апробацію одна із інноваційних форм роботи з батьками дошкільнят «клуб знавців», яка передбачає чотири засідання. Колектив даного закладу під керівництвом директора Желізник Людмили Францівни особливу увагу приділяє роботі із сім’ями вихованців. Адже саме родина і заклад дошкільної освіти – два суспільних інститути, які закладають фундамент майбутнього дитини. У них одна мета: виховати здорову, соціально адаптовану, всебічно розвинену людину з високим інтелектуальним, творчим та духовним потенціалом. Разом з тим актуальна проблема взаємозв’язку набуває сьогодні нового соціального звучання. Зважаючи на вимоги часу, Нової Української школи і була започаткована система роботи з батьками, яка включає традиційні та інноваційні форми роботи, перелік яких поповнився проведенням родинно-сімейного клубу під назвою: «Ми із мамою і з татом знаємо всього багато». Сьогодні, у Міжнародний день зустрічі птахів, всіх учасників заходу об’єднала спільна тема «Мій улюблений птах».

Під поглядами кваліфікованого журі у складі провідного спеціаліста екологічної освіти Національного Подільського Природозаповідника «Подільські Товтри» Олени Дем’янової, методиста районного відділу освіти Наталії Кашуби, завідувача кафедри теорії та методик початкової освіти педагогічного факультету Кам’янець-Подільського національного університету ім. Івана Огієнко Наталії Гудими та вихователів закладу дошкільнята ділилися своїми знаннями про середовище існування, звички та цікавинки з життя птахів.

Програма засідання передбачала різноманітні опитування, тести, конкурси, розв’язування проблемних ситуацій та інші форми творчої роботи дітей та батьків.

По завершенні роботи засідання клубу діти отримали сертифікати учасників, медалі та розмальовки від адміністрації закладу, солодкі подарунки від сільського голови Руслана Рябого. У свою чергу, за вагомий особистий внесок у реалізацію положень Законів України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», за активну життєву позицію та підготовку дітей дошкільного віку до реалізації Концепції Нової української школи батьків було нагороджено грамотами відділу освіти.

Наше відео

Важлива інформація

Допомогти воїнам АТО

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Фестивалі та конкурси рекомендовані ДНЗ в 2016 році

Пропонуємо інформацію про міжнародні, всеукраїнські фестивалі,конкурси, що проходять у 2016 році.

Детальніше
Контактна інформація
Хмельницька обл.
м. Кам'янець-Подільський
пл. Вірменський ринок, 6
32300
  • (03849) 95335
  • rmk08kpr@i.ua
Матеріали з блогу
Отримайте новини
Newsletter: