День перемоги над нацизмом в Європі

Детальніше
Навчальні заклади
Кам'янець-Подільського району

21 лютого на базі Довжоцького НВК районний етап обласного фестивалю читців, присвячений Шевченківським дням «Живи, Кобзаре, в пам’яті людській!»

«Ну що б, здавалося, слова…

Слова та голос - більш нічого.

А серце б’ється - ожива,

Як їх почує!...»

Т.Г.Шевченко

Цими рядками розпочався 21 лютого на базі Довжоцького НВК районний етап обласного фестивалю читців, присвячений Шевченківським дням «Живи, Кобзаре, в пам’яті людській!».

Фестиваль проводився з метою виявлення талановитих і обдарованих дітей, сприяння популяризації творчої спадщини Т.Г.Шевченка, розвитку дитячої та юнацької виконавської майстерності, патріотичного виховання засобами творчої спадщини Великого Кобзаря. У конкурсній програмі прийняли участь 40 учнів із 22 шкіл Кам’янець-Подільського району, які презентували на розгляд журі 33 номери художнього читання у молодшій та старшій віковій категорії.

Конкурсантів оцінювало кваліфіковане журі у складі:

  • Безродна М.О. – т.в.о. завідувача методичним кабінетом відділу освіти;
  • Побережна В.А. – директор районного Будинку школяра;
  • Степанюк Ю.А. – методист районного Будинку школяра;
  • Солоненко В.М. – вчитель української мови Довжоцького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст., колегіум»;
  • Черватюк О.О. – вчитель української мови Залісько-1 ЗОШ І-ІІІ ст.;
  • Гаращук Л.В. – завідувач районною дитячою бібліотекою.

Переможцями районного етапу обласного фестивалю читців «Живи, Кобзаре, в пам’яті людській!» стали:

у молодшій віковій категорії
  • І місце – Демкова Вікторія Вадимівна, учениця Приворотської ЗОШ І-ІІІ ступенів;
  • ІІ місце – Тимчук Анастасія Сергіївна, учениця Грушківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів і агротехнічний ліцей»;
  • ІІ місце – Черватюк Микола Васильович, учень Залісько-1 ЗОШІ-ІІ ступенів;
  • ІІІ місце – Проценко Богдан Сергійович, учень Баговицької ЗОШ І-ІІІ ступенів;
  • ІІІ місце – Солончук Марія Віталівна, учениця Завалецької ЗОШ І-ІІІ ступенів.
У старшій віковій категорії
  • І місце – Стасюк Сніжана Олександрівна, учениця Слобідсько-Рихтівської ЗОШ І-ІІІ ступенів;
  • ІІ місце – Микола Гасюк та Павло Семенов, Анастасія Орчаківська, Олена Дубина, Олена Березовська, Ростислав Байда, Артем Кудринецький, учні Орининської ЗОШ І-ІІІ ступенів;
  • ІІ місце – Тимчук Артем Анатолійович, учень Грушківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів і агротехнічний ліцей»;
  • ІІІ місце – Ковальська Анастасія Ігорівна, учениця Рихтівської ЗОШ І-ІІ ступенів;
  • ІІІ місце – учнівський колектив Сокільської ЗОШ І-ІІІ ступенів у складі: Завалецької Юлії Миколаївни, Іванішеної Діани Русланівни, Кордончук Тетяни Миколаївни, Мандзій Симона Леонідовича.

Бажаємо переможцям та учасникам фестивалю натхнення у подальшій творчості.

Наше відео

Важлива інформація

Допомогти воїнам АТО

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Фестивалі та конкурси рекомендовані ДНЗ в 2016 році

Пропонуємо інформацію про міжнародні, всеукраїнські фестивалі,конкурси, що проходять у 2016 році.

Детальніше
Контактна інформація
Хмельницька обл.
м. Кам'янець-Подільський
пл. Вірменський ринок, 6
32300
  • (03849) 95335
  • rmk08kpr@i.ua
Матеріали з блогу
Отримайте новини
Newsletter: