День перемоги над нацизмом в Європі

Детальніше
Навчальні заклади
Кам'янець-Подільського району

20 березня було підведено підсумки заочної обласної фольклорної експедиції дитячих народних пісень, ігор, танців та розваг.

«З народного напившись джерела».

Наш народ має багату культуру, величезний скарб якої складається з цінностей, надбаних багатьма поколіннями. З прадавніх часів до нас ідуть життєва мудрість та настанови щодо способу життя. Вони закладені в українських звичаях, обрядах, фольклорі, адже в них - світовідчуття та світосприймання нашого народу. У них пояснюються та обґрунтовуються взаємини між людьми, цінність духовної культури окремої людини і народу взагалі.

20 березня було підведено підсумки заочної обласної фольклорної експедиції дитячих народних пісень, ігор, танців та розваг «З народного напившись джерела», яка проводилась з метою виявлення талановитих і обдарованих дітей, вивчення та практичного ознайомлення з джерелами фольклору, збереження надбань національно-культурної спадщини, підвищення духовності підростаючого покоління, відродження традицій і обрядів, що побутували на Поділлі та в інших регіонах України.

Експедиція проводилася за двома віковими категоріями – молодша і старша.

Участь у експедиції взяли вихованці фольклорного гуртка Чорнокозинецької ЗОШ І-ІІІ ст., керівник - Стефанів Ігор Іванович, у старшій віковій категорії та Юник Анна, учениця Довжоцького НВК, у молодшій віковій категорії, керівник - Степанюк Юлія Анатоліївна.

За підсумками журі та відповідно до наказу Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації №126-од від 20.03.2018р. учасниця експедиції, учениця Довжоцького НВК - Юник Анна, виборола І місце серед районів області зі своєю роботою: «Обряд вінкоплетення».

Наше відео

Важлива інформація

Допомогти воїнам АТО

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Фестивалі та конкурси рекомендовані ДНЗ в 2016 році

Пропонуємо інформацію про міжнародні, всеукраїнські фестивалі,конкурси, що проходять у 2016 році.

Детальніше
Контактна інформація
Хмельницька обл.
м. Кам'янець-Подільський
пл. Вірменський ринок, 6
32300
  • (03849) 95335
  • rmk08kpr@i.ua
Матеріали з блогу
Отримайте новини
Newsletter: