День перемоги над нацизмом в Європі

Детальніше
Навчальні заклади
Кам'янець-Подільського району

31 жовтня 2019 року на базі Довжоцького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст., колегіум» відбувся районний семінар-практикум для вчителів біології та хімії.

«Розвиток професійних компетентностей педагогів як передумова формування сучасного освітнього середовища».

31 жовтня 2019 року на базі Довжоцького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст., колегіум» відбувся районний семінар-практикум для вчителів біології та хімії за темою: «Розвиток професійних компетентностей педагогів як передумова формування сучасного освітнього середовища».

Семінар-практикум відкрила методист районного методичного кабінету Л.Гончарик. У своєму виступі вона окреслила тему, мету та завдання семінару.

Теоретичний блок презентували: Вербова Наталя Владиславівна вчитель біології і хімії Кадиєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів на тему «Впровадження ІКТ у навчально- пізнавальну діяльність учнів на уроках хімії, як один із шляхів підвищення якості навчання», Махніцька Світлана Іванівна, вчитель біологї та хімії Княжпільської ЗОШ І-ІІ ступенів та Яцишина Олена Броніславівна вчитель біології та хімії Орининської ЗОШ І-ІІІ ступенів на тему «Елементи STEM освіти у роботі з обдарованими учнями при вивченні хімії і біології» презентувала колегам сучасні підходи до формування успішного освітнього середовища на уроках біології шляхом впровадження інноваційних технологій».

Практичний блок семінару-практикуму розпочався проведенням віртуальних лабораторних та практичних робіт з використанням навчальних програм (провели Лабуняк Наталя Михайлівна вчитель хімії Завалецької ЗОШ І-ІІІ ступенів та Ряба Світлана Михайлівна вчитель хімії Рихтівської ЗОШ І-ІІ ступенів), продовженням було використання елементів STEM- лабораторії на уроках екології і хімії (провели Зінчук Галина Михайлівна вчитель хімії і біології Слобідко – Рихтівської ЗОШ І- ІІІ ступенів та Юрчак Алла Василівна вчитель хімії і біології Довжоцького НВК). Майстер - класи проведені з дотриманням вимог до сучасного компетентісного уроку з використанням мультимедійних технологій та інтерактивних методів навчання.

Продуктивним був майстер-клас на тему: «Око як оптична система. Зір і бачення Збереження зору», який провели Крузер Ганна Василівна вчитель біології Приворотської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Чудла Наталія Стахівна вчитель біології Залісько-1 ЗОШ І-ІІ ступенів, Марцеха Ольга Володимирівна вчитель біології Кульчиєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів, Савчук Катерина Володимирівна вчитель біології Кам’янської ЗОШ І-ІІ ступенів.

Під час обміну педагогічними ідеями вчителі висловили свої думки з приводу проблеми семінару. У підсумку завідувач методичним кабінетом Н. Желізник відмітила високу результативність та практичність проведеного заходу. Учасникам семінару були запропоновані матеріали для використання у подальшій роботі.

Наше відео

Важлива інформація

Допомогти воїнам АТО

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Фестивалі та конкурси рекомендовані ДНЗ в 2016 році

Пропонуємо інформацію про міжнародні, всеукраїнські фестивалі,конкурси, що проходять у 2016 році.

Детальніше
Контактна інформація
Хмельницька обл.
м. Кам'янець-Подільський
пл. Вірменський ринок, 6
32300
  • (03849) 95335
  • rmk08kpr@i.ua
Матеріали з блогу
Отримайте новини
Newsletter: