День перемоги над нацизмом в Європі

Детальніше
Навчальні заклади
Кам'янець-Подільського району

26 вересня 2018 року на базі районного методичного кабінету відбулося засідання інтегрованої творчої групи вчителів біології та хімії району.

«Засідання інтегрованої творчої групи вчителів біології та хімії району».

26 вересня 2018 року на базі районного методичного кабінету відбулося засідання інтегрованої творчої групи вчителів біології та хімії району.

Було розглянуто й затверджено план роботи творчої групи на 2018/2019 навчальний рік і визначено напрямки роботи з теми «Природнича освіта 2018-2019 н.р.. Актуальні проблеми, організації навчально – виховного процесу в навчальному році».

Методист районного методичного кабінету Гончарик Л.В. у своєму виступі висвітлила питання впровадження діяльнісного підходу при викладанні хімії і біології. Вислухавши думки один одного, зійшлись на думці, що реалізація діяльнісного підходу на уроках повинна відбуватись з урахуванням спрямованості інтересів учнів, їх життєвих планів, ціннісних орієнтацій, розуміння сенсу навчання й виховання, особистісного досвіду. Одиницею діяльнісного підходу повинна бути дія, яка складається з мотиваційної, інформаційної, виконавчої та контрольної частин.

Учасники творчої групи проаналізували власні розробки й визначили, що технологічна карта уроків з діяльнісного спрямування повинна включати організаційно-мотиваційний, когнітивно-діяльнісний, корекційно-рефлесійний етапи, а потужним засобом реалізації діяльнісного підходу на уроках біології і хімії є запровадження проектної діяльності та продуктивного навчання.

Члени творчої групи ознайомилися і обговорили положення конкурсу «Кращий STEM- урок». Перед учасниками засідання поставлено завдання розробити конкурсну роботу.

Співпраця, взаєморозуміння, зацікавленість у результативності роботи забезпечили ефективність засідання творчої групи.

Наше відео

Важлива інформація

Допомогти воїнам АТО

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Фестивалі та конкурси рекомендовані ДНЗ в 2016 році

Пропонуємо інформацію про міжнародні, всеукраїнські фестивалі,конкурси, що проходять у 2016 році.

Детальніше
Контактна інформація
Хмельницька обл.
м. Кам'янець-Подільський
пл. Вірменський ринок, 6
32300
  • (03849) 95335
  • rmk08kpr@i.ua
Матеріали з блогу
Отримайте новини
Newsletter: