День перемоги над нацизмом в Європі

Детальніше
Навчальні заклади
Кам'янець-Подільського району

З 15 по 17 травня 2017 року у м. Полтава проходив XVІІ Всеукраїнський конкурс «Земля – наш спільний дім».

«Земля – наш спільний дім».

Сучасна епоха увійде в історію цивілізації не лише як ера великих досягнень людства, бурхливого розвитку науки, техніки й технологій, а й, на жаль, як доба глобальної екологічної кризи. Вирішити проблеми довкілля нині можна тільки шляхом формування екологічної свідомості та культури кожної людини, яка зможе передбачити негативні екологічні ситуації та зуміє практично їх вирішити. Активними помічниками у цій невідкладній і потрібній справі стають учасники екологічних агітбригад. Їх діяльність, зокрема пошук і постановка місцевих екологічних проблем, розробка сценаріїв, виступи перед дітьми та дорослими є важливим чинником формування екологічної свідомості громадян України.

З метою активізації участі учнівської молоді в природоохоронній роботі проводяться щорічні конкурси колективів екологічної просвіти загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.

З 15 по 17 травня 2017 року у м. Полтава проходив XVІІ Всеукраїнський конкурс «Земля – наш спільний дім» колективів екологічної просвіти, у якому взяли участь 22 екологічних агітбригад загальноосвітніх навчальних закладів з усіх областей України.

Хмельницьку область на цьому конкурсі представляв колектив «Екосвіт» учнів Староушицької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів екологічного напрямку. Юні екологи Файфор Дмитро, Валігурський Устим, Пундик Софія, Чорпіта Каріна, Литвинюк Дарія, Струсєвич Валерія у своєму творчому виступі та презентації просвітницької і природоохоронної діяльності колективу на високому рівні розкрили тему «Ландшафти як середовище життя та об’єкти охорони» та стали переможцями у номінації «Патріотичний підхід до збереження ландшафтів рідного краю».

Під час творчої поїздки діти збагатили свої знання у справі пропаганди охорони навколишнього середовища. В дітей залишилися дуже приємні та гарні враження від поїздки, посилилося прагнення вести природоохоронну діяльність.

Юні природолюби, б'ючи на сполох, проявляючи ініціативність та наполегливість, практично доводять: довкілля залежить від кожного із нас. А тому кожен із нас має пам’ятати слова римського мислителя Л.Сенеки, сказані ще в І столітті до нашої ери: «Жити щасливо й жити в злагоді з Природою – одне й те саме». Тож станьмо розумними господарями на нашій землі. Спільними зусиллями можна зберегти природні багатства, щоб наш край ще більше процвітав, ставав кращим та здоровішим.

Наше відео

Важлива інформація

Допомогти воїнам АТО

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Фестивалі та конкурси рекомендовані ДНЗ в 2016 році

Пропонуємо інформацію про міжнародні, всеукраїнські фестивалі,конкурси, що проходять у 2016 році.

Детальніше
Контактна інформація
Хмельницька обл.
м. Кам'янець-Подільський
пл. Вірменський ринок, 6
32300
  • (03849) 95335
  • rmk08kpr@i.ua
Матеріали з блогу
Отримайте новини
Newsletter: