День перемоги над нацизмом в Європі

Детальніше
Навчальні заклади
Кам'янець-Подільського району

Подяка за чуйність.

10 лютого в Кам’янській ЗОШ І-ІІ ступенів відбулася зустріч учнівського та педагогічного колективу із учасниками та волонтерами АТО.

10 лютого в Кам’янській ЗОШ І-ІІ ступенів відбулася зустріч учнівського та педагогічного колективу із учасниками та волонтерами АТО. Волонтерський рух в с. Кам’янка очолює Кононов Микола Володимирович – приватний підприємець с. Кам’янки. Він розповідав про події на сході, про школи та дітей, які змушені навчатися на території бойових дій. Приємною несподіванкою для учнів та вчителів школи був бойовий прапор з передової АТО з словами вдячності, побажаннями та підписами воїнів. Також подяка Новоайдарської районної державної адміністрації Луганської області за увагу та підтримку мешканців зони проведення АТО. Інша подяка для школи за проявлену волонтерську ініціативу, активну громадянську позицію та забезпечення Української Армії необхідними матеріально-технічними засобами від голови Сватівської райдержадміністрації В. Ю. Озерова.

Гості закликали учнів взяти участь в акції «Міст дружби» Кам’янець-Подільський – Донбас, започаткувати спілкування дітей Камянської школи з дітьми Донбасу.

Наше відео

Важлива інформація

Допомогти воїнам АТО

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Фестивалі та конкурси рекомендовані ДНЗ в 2016 році

Пропонуємо інформацію про міжнародні, всеукраїнські фестивалі,конкурси, що проходять у 2016 році.

Детальніше
Контактна інформація
Хмельницька обл.
м. Кам'янець-Подільський
пл. Вірменський ринок, 6
32300
  • (03849) 95335
  • rmk08kpr@i.ua
Матеріали з блогу
Отримайте новини
Newsletter: