День перемоги над нацизмом в Європі

Детальніше
Навчальні заклади
Кам'янець-Подільського району

Відповідно до плану роботи відділу освіти протягом 25-29 березня 2019 року тривала атестація педагогічних працівників Кам’янець-Подільського району.

«Атестація педагогічних працівників Кам’янець-Подільського району».

Удосконалення педагогічної майстерності – це передусім самоосвіта, особисті ваші зусилля, спрямовані на підвищення власної культури праці і в першу чергу культури мислення. Без індивідуальної думки, без допитливого погляду на власну працю неможлива педагогічна робота.

В.О. Сухомлинський

Ці слова можна використати як приклад зразкового погляду педагога на результати своєї діяльності, яка оцінюється в ході атестації. Відповідно до плану роботи відділу освіти протягом 25-29 березня 2019 року тривала атестація педагогічних працівників Кам’янець-Подільського району.

Атестація, мотивуючи безперервне підвищення кваліфікації педагогічних працівників, зумовлює покращення якості освіти, а також є кроком вперед до створення системи безперервної освіти педпрацівників на засадах демократизму, відкритості й колегіальності, гуманного та доброзичливого ставлення до педагогічного працівника, об’єктивного вивчення його педагогічної діяльності.

Підводячи підсумок, слід зазначити, що узгоджена цілеспрямована діяльність організаторів та учасників атестаційного процесу сприяла зростанню професійної майстерності педагогічних працівників і забезпечує підвищення рівня якості освіти.

Вітаємо наших колег з проходженням чергової атестації.

Пишаємось вашими досягненнями та високими результатами на педагогічній ниві!

Наше відео

Важлива інформація

Допомогти воїнам АТО

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Фестивалі та конкурси рекомендовані ДНЗ в 2016 році

Пропонуємо інформацію про міжнародні, всеукраїнські фестивалі,конкурси, що проходять у 2016 році.

Детальніше
Контактна інформація
Хмельницька обл.
м. Кам'янець-Подільський
пл. Вірменський ринок, 6
32300
  • (03849) 95335
  • rmk08kpr@i.ua
Матеріали з блогу
Отримайте новини
Newsletter: