День перемоги над нацизмом в Європі

Детальніше
Навчальні заклади
Кам'янець-Подільського району

18 травня 2017 року Україна відзначає День вишиванки.

«День вишиванки».

18 травня 2017 року Україна відзначає День вишиванки, який уже став народним святом. Українська вишиванка символізує собою і несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв'язок багатьох поколінь. На рівні з українською писанкою є одним з яскравих символів української культури. До того ж, одягаючи вишиту сорочку, демонструєш не тільки її красу й унікальність, а й засвідчуєш свою приналежність до української культурної традиції.

Не залишилися байдужими до цього свята школярі та педагоги навчальних закладів Кам’янець- Подільського району, які провели флешмоби та урочистості з нагоди Дня вишиванки.

Учні та вчителі Пановецького, Сокільського, Боришковецького, Кульчиєвецького, Гавриловецького загальноосвітніх навчальних закладів із задоволенням долучилися до свята. Школи замайоріли різнобарвними візерунками української вишивки. Класні керівники провели бесіди, класні години, концерти з учнями з даної тематики.

Проведення такого свята продемонструвало, що вихованці шкіл разом зі своїми батьками відчувають себе справжніми українцями та налаштовані на збереження культури, звичаїв й традицій свого народу.

Наше відео

Важлива інформація

Допомогти воїнам АТО

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Фестивалі та конкурси рекомендовані ДНЗ в 2016 році

Пропонуємо інформацію про міжнародні, всеукраїнські фестивалі,конкурси, що проходять у 2016 році.

Детальніше
Контактна інформація
Хмельницька обл.
м. Кам'янець-Подільський
пл. Вірменський ринок, 6
32300
  • (03849) 95335
  • rmk08kpr@i.ua
Матеріали з блогу
Отримайте новини
Newsletter: