День перемоги над нацизмом в Європі

Детальніше
Навчальні заклади
Кам'янець-Подільського району

22 лютого 2017 року на базі Довжоцького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст., колегіум» відбувся І районний турнір юних істориків для учнів 8–11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів.

«Турнір юних істориків».

22 лютого 2017 року на базі Довжоцького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст., колегіум» відбувся І районний турнір юних істориків для учнів 8–11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів. У турнірі взяли участь 10 команд з навчальних закладів району.

Переможці змагань визначені у особистому заліку, нагороджені Дипломами відділу освіти Кам’янець – Подільської райдержадміністрації.

Норкін Костянтин, учень 11 класу Ходоровецької ЗОШ І-ІІІ ст. став найкращим ДОПОВІДАЧЕМ в І районному турнірі юних істориків та нагороджений дипломом відділу освіти РДА.

Атаманчук Олександра, учениця 10 класу Слобідсько – Рихтівської ЗОШ І-ІІІ ст. стала найкращим РЕЦЕНЗЕНТОМ в І районному турнірі юних істориків та нагороджений дипломом відділу освіти РДА.

Яковенко Олександра, учениця 11 класу Жванецької ЗОШ І-ІІІ ст. стала найкращим ОПОНЕНТОМ в І районному турнірі юних істориків та нагороджений дипломом відділу освіти РДА.

Переможці І районного турніру юних істориків візьмуть участь у Всеукраїнському турнірі юних істориків, який пройде у м. Хмельницькому у березні 2017 року.

Наше відео

Важлива інформація

Допомогти воїнам АТО

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Фестивалі та конкурси рекомендовані ДНЗ в 2016 році

Пропонуємо інформацію про міжнародні, всеукраїнські фестивалі,конкурси, що проходять у 2016 році.

Детальніше
Контактна інформація
Хмельницька обл.
м. Кам'янець-Подільський
пл. Вірменський ринок, 6
32300
  • (03849) 95335
  • rmk08kpr@i.ua
Матеріали з блогу
Отримайте новини
Newsletter: