День перемоги над нацизмом в Європі

Детальніше
Навчальні заклади
Кам'янець-Подільського району

21 лютого 2019 року на базі Довжоцького НВК проходив турнір юних журналістів.

«Турнір юних журналістів».

Сучасне сьогодення неможливе без інформації, яку надають нам журналісти з екранів телебачення та преси. З метою популяризації професії журналістів 21 лютого 2019 року на базі Довжоцького НВК проходив турнір юних журналістів, у якому прийняло участь 6 команд із 8 навчальних закладів району та ОТГ. Учасників привітала завідувач РМК Желізник Наталія Анатоліївна.

Талановитість, ексцентричність, креативність у вмінні висвітлювати й коментувати важливі події в житті учнівських колективів, знаходити й оформлювати цікаві новини, вести дискусії і брати інтерв’ю визначали члени журі у складі: Лічкевич Юлії Святославівни, коресподента газети «Край Кам'янецький», Цвик Мар'яни Олександрівни, в.о. начальника відділу освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту населення Колибаївської сільської ради, Безродної Майї Олександрівни та Дідик Юлії В'ячеславівни, методистів РМК, учителів Шидловської Тетяни Іванівни (Кадиєвецької ЗОШ І-ІІІ ст.), Солоненко Віти Михайлівни (Довжоцький НВК), Черватюк Оксани Олександрівни (Залісько-1 ЗОШ І-ІІ т.), Боднарчук Галини Іванівни (Приворотська ЗОШ І-ІІІ ст.).

Найкращі результати у конкурсах показали:

  • команда «Лідер» Завалецької ЗОШ І-ІІІ ступенів - «Репортаж з місця подій»;
  • збірна команда Колибаївської сільської ради «Майстри пера» - . «Колективна поезія»;
  • команда «Дослідники» Кульчієвецької ЗОШ І-ІІІ ст. - «Замітка дискусійного характеру»;
  • команда «Прометей» Кадиєвецької ЗОШ І-ІІІ ст. – конкурс «Перекладач»;
  • команда «Мрія» Слобідсько-Рихтівської ЗОШ І-ІІІ ст. – конкурс «Креатив-імідж».

У міжкомандних дебатах найкращим доповідачем визнано Мартиніва Олександра, учня 11 класу Кадиєвецької ЗОШ І-ІІІ ст., кращим опонентом – учня 11 класу Завалецької ЗОШ І-ІІІ ст. Сафронюка Максима, кращим рецензентом – ученицю 9 класу Грушківського ліцею Мендограло Ангеліну.

У загальнокомандному заліку І місце посіла збірна команда «Мрія» Слобідсько-Рихтівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, ІІ місце виборола збірна команда Староушицької селищної ради «Акули пера», а ІІІ місце дісталося команді «Лідер» Завалецької ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Наше відео

Важлива інформація

Допомогти воїнам АТО

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Фестивалі та конкурси рекомендовані ДНЗ в 2016 році

Пропонуємо інформацію про міжнародні, всеукраїнські фестивалі,конкурси, що проходять у 2016 році.

Детальніше
Контактна інформація
Хмельницька обл.
м. Кам'янець-Подільський
пл. Вірменський ринок, 6
32300
  • (03849) 95335
  • rmk08kpr@i.ua
Матеріали з блогу
Отримайте новини
Newsletter: