День перемоги над нацизмом в Європі

Детальніше
Навчальні заклади
Кам'янець-Подільського району

З метою поширення кращого педагогічного досвіду з використання інноваційних освітніх технологій у сучасному навчально-виховному процесі 10 квітня 2019 року на базі районного методичного кабінету пройшло засідання районної творчої групи.

«Реалізація діяльнісного підходу на уроках природничих дисциплін».

З метою поширення кращого педагогічного досвіду з використання інноваційних освітніх технологій у сучасному навчально-виховному процесі 10 квітня 2019 року на базі районного методичного кабінету пройшло засідання районної творчої групи «Реалізація діяльнісного підходу на уроках природничих дисциплін». Даний захід став доброю нагодою для обміну досвідом з організації діяльності творчих груп педагогів, презентації їх напрацювань, що дають можливість зробити процес навчання і виховання в сучасній школі більш особистісно зорієнтованим, дитиноцентричним, адаптованим до освітніх потреб учня, більш ефективним і результативним.

Відкрила засідання Леся Гончарик, методист відділу освіти, яка висвітила тему заходу та наголосила на її актуальності і важливості для професійного розвитку педагогів, побажала учасникам заходу плідної та творчої роботи. Керівник творчої групи вчителів хімії Наталя Лабуняк у своєму виступі зазначила, що така форма роботи як творча група педагогів є ефективною і дієвою формою колективної взаємодії з упровадження інноваційних освітніх технологій у сучасний навчально-виховний процес й актуальним засобом обміну передовим педагогічним досвідом і творчими знахідками для вчителів шкіл району.

У ході практичної частини засідання увазі присутніх було представлено виступи членів даної творчої групи, вчителів біології і хімії Наталі Лабуняк (Завалецька ЗОШ І-ІІІ ст.), Ганни Крузер (Приворотська ЗОШ І-ІІІ ст.), Олени Мельник (Лісковецька ЗОШ І-ІІ ст.), Світлани Рябої (Рихтівська ЗОШ –ІІ ст.). Усі виступи педагогів супроводжувалися презентаціями, відеоматеріалами, майстер-класами, які передбачали виконання різноманітних завдань практичного характеру. А отже, присутні не були пасивними слухачами і спостерігачами ─ протягом заходу вони розв’язували рівняння за допомогою роздаточного матеріалу, виконували арифметичні операції з пластиліновими двоцифровими числами, рахували на паличках і пальчиках, працювали над розв’язанням сюжетних задач способом побудови схем.

Наше відео

Важлива інформація

Допомогти воїнам АТО

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Фестивалі та конкурси рекомендовані ДНЗ в 2016 році

Пропонуємо інформацію про міжнародні, всеукраїнські фестивалі,конкурси, що проходять у 2016 році.

Детальніше
Контактна інформація
Хмельницька обл.
м. Кам'янець-Подільський
пл. Вірменський ринок, 6
32300
  • (03849) 95335
  • rmk08kpr@i.ua
Матеріали з блогу
Отримайте новини
Newsletter: