День перемоги над нацизмом в Європі

Детальніше
Навчальні заклади
Кам'янець-Подільського району

Відповідно до річного плану роботи РМК з 16 по 20 травня 2016 року у дошкільних закладах району проведено Тиждень дитячої театралізованої діяльності.

Театралізована діяльність.

Відповідно до річного плану роботи РМК з 16 по 20 травня 2016 року у дошкільних закладах району проведено Тиждень дитячої театралізованої діяльності.

У рамках проведення Тижня ДТД керівниками гуртків організовано звіти гурткової роботи у вигляді презентацій різних видів театру (пальчиковий, картонний, магнітний, тіньовий). Учасники театралізованої діяльності виявляли свої акторські здібності (вміння говорити, використовувати інтонацію, міміку та жести). Також, значне місце у запланованих заходах було відведено дотриманню принципу наступності між дошкільною та початковою ланками освіти.

Театралізована діяльність дає широкі можливості щодо творчих проявів дітей. Вона поєднує в собі театралізовані ігри: режисерські, ігри-драматизації, імпровізації та інсценізації літературних творів у процесі літературних свят, концертів, дитячих вистав тощо. Завдяки цій діяльності розвивається фантазія дошкільнят, в їхньому уявленні виникають яскраві образи літературних героїв. Театр – один з найяскравіших емоційних засобів, що формують естетичний смак дитини та сприяють розвитку мовлення.

Наше відео

Важлива інформація

Допомогти воїнам АТО

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Фестивалі та конкурси рекомендовані ДНЗ в 2016 році

Пропонуємо інформацію про міжнародні, всеукраїнські фестивалі,конкурси, що проходять у 2016 році.

Детальніше
Контактна інформація
Хмельницька обл.
м. Кам'янець-Подільський
пл. Вірменський ринок, 6
32300
  • (03849) 95335
  • rmk08kpr@i.ua
Матеріали з блогу
Отримайте новини
Newsletter: