День перемоги над нацизмом в Європі

Детальніше
Навчальні заклади
Кам'янець-Подільського району

Про вшанування подвигу учасників Революції гідності й увічнення пам’яті Героїв Небесної сотні.

Пам'ять не згасне.

Згідно Указу Президента України «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності й увічнення пам’яті Героїв Небесної сотні» від 11 лютого 2015 року № 69 19 лютого 2016 року відзначатиметься День героїв Небесної Сотні.

У школах району було розроблено і проведено ряд заходів щодо відзначення подій Революції Гідності, яка відбулася не лише в політичному житті країни, а й «у нас самих, у нашій свідомості».

Так, на ранкових лінійках у навчальних закладах оголошено про проведення тижня вшанування пам’яті героїв Майдану, а на «Дошках тижня» розміщені плани заходів його проведення.

Учні-старшокласники разом з учителями історії провели засідання кругих столів «Національна гідність громадянина України», одинадцятикласники на уроках української мови писали твір «Моя громадянська позиція».

У шкільних бібліотеках організовані виставки і проведені бесіди про події на майдані Незалежності. У класах відбулися години спілкування, на яких головною думкою прозвучали слова: Україна – це територія гідності і свободи. Учні навчальних закладів також переглянули тематичні відеофільми про Євромайдан, у яких побачили реальні події, які відбувалися тоді у 2014 році.

19 лютого 2016 року перший урок розпочато виконанням Державного Гімну України та хвилиною мовчання.

Для учнів 1-4 та 5-9 класів були проведені виховні години та уроки-мужності на тему «Революція Гідності та Свободи: як це було…», де класоводи та класні керівники розповідали про початок Революції та її героїв і показували відеоматеріали про жертовність та героїзм українського народу, відданість волонтерів та підтримку усього населення.

Протягом тижня у школах тривали тематичні виставки «Пам’ятаєте своїх героїв», біля виставок квіти та запалені лампадки на знак пам'яті Героїв Небесної Сотні. А 19 лютого були проведені вечори-реквієми, присвячені Революції Гідності та її Героям. Учні та вчителі навчальних закладів збиралися, щоб в скорботі схилити низько голови перед пам’яттю людей, яких було вбито у мирний час ХХІ століття. Учні розповідали присутнім у залах, класах історію подій, що відбувалися в Києві на майдані Незалежності, виконували патріотичні пісні, згадували про Героїв «Небесної сотні» - мужніх Громадян Української держави, справжніх її синів і дочок.

Також 19 лютого у школах району відбулися загальношкільні лінійки, присвячені Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні. Під час проведення лінійок учні декламували патріотичні поезії, хвилиною мовчання вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні та героїв війни на сході.

Наше відео

Важлива інформація

Допомогти воїнам АТО

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Фестивалі та конкурси рекомендовані ДНЗ в 2016 році

Пропонуємо інформацію про міжнародні, всеукраїнські фестивалі,конкурси, що проходять у 2016 році.

Детальніше
Контактна інформація
Хмельницька обл.
м. Кам'янець-Подільський
пл. Вірменський ринок, 6
32300
  • (03849) 95335
  • rmk08kpr@i.ua
Матеріали з блогу
Отримайте новини
Newsletter: