День перемоги над нацизмом в Європі

Детальніше
Навчальні заклади
Кам'янець-Подільського району

На базі Нефедівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів відбувся семінар вчителів музичного мистецтва.

«Використання ІКТ на уроках музики».

Одним з дійових засобів естетичного виховання людини є музика. Музика — це мова почуттів. Мелодія передає найтонші відтінки почуттів, недоступні слову. Музика починається там, де закінчується слово. І якщо словом обмежується проникнення вихователя в потаємні куточки юного серця, якщо після слова не починається тонше й глибше проникнення — музика, виховання не може бути повноцінним. Музика й музичне мистецтво в школах — не тільки навчальний предмет, а й могутній засіб виховання, який має надати емоційного й естетичного забарвлення всьому духовному життю людини.

Наше сьогодення зумовило появу багатьох варіантів навчальних програм з музики для загальноосвітньої школи, однак спільним залишається основне завдання — вдосконалювати методику проведення уроків музики, бо це основна форма музичного виховання школярів. Як урок мистецтва він має свою специфіку і спрямований, передусім, на розвиток емоційного музично-естетичного досвіду учнів. Для цього вчителям необхідно на певних етапах своєї роботи оновлювати та удосконалювати форму проведення уроків, доповнюючи їх інноваційними технологіями.

Саме з цією метою, 28 квітня 2016 року, згідно з планом роботи районного методичного кабінету, на базі Нефедівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів відбувся семінар вчителів музичного мистецтва на тему «Використання ІКТ на уроках музики».

Директор школи Гарук О.П. презентував досягнення та плани колективу школи, який працює за новою моделлю виховної роботи на засадах козацької педагогіки.

На семінар були запрошені методист райметодкабінету з предметів художньо-естетичного циклу Дідик Ю.В., яка висвітлила питання використання інформаційно-комунікативних технологій на мистецьких уроках та методист БШ Швець А.В., яка акцентувала важливість проблеми міжпредметних зв’язків як засобу розвитку творчості учнів.

-У виступах було розкрито актуальність проблеми семінару. Адже сьогодні, коли з особливою гостротою постає завдання формування духовного світу людини третього тисячоліття, відродження і розквіт культурних традицій народу, викладання предметів художньо-естетичного циклу стає одним із пріоритетних напрямів у навчанні та вихованні школяра, у розвитку його особистості.

Вчитель музичного мистецтва В.М. Горіховський, відкривши практичну частину семінару-практикуму, представив колегам свій досвід роботи і запросив їх на навчально-пізнавальний захід «Берегині України», який був проведений з учнями 1-9 класів. Валерій Миколайович вміло використав новітні форми і способи навчально-виховної роботи, проявив тісну співпрацю з учителями школи, батьками та громадськістю.

Урок музики в 7 класі: «Музика в мультиплікації. Українська анімація», який провів Горіховський В.М., залучив усіх учасників семінару до плідної співпраці у групах, під час якої вони отримали практичні навики проведення іінтерактивних вправ на уроках.

Підведення підсумків семінару відбулося за круглим столом на тему: «Виховний потенціал мистецьких дисциплін — джерело освітніх інновацій».

Дитині потрібна глибина почуттів, їй потрібні ті рухи душі, які збагачують її щирими почуттями, розумними думками, розвивають естетичний смак, відкривають шлях до розуміння навколишнього світу — така спільна думка об’єднала учасників семінару вчителів музичного мистецтва, який був проведений на високому навчальному та науково-методичному рівнях.

Наше відео

Важлива інформація

Допомогти воїнам АТО

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Фестивалі та конкурси рекомендовані ДНЗ в 2016 році

Пропонуємо інформацію про міжнародні, всеукраїнські фестивалі,конкурси, що проходять у 2016 році.

Детальніше
Контактна інформація
Хмельницька обл.
м. Кам'янець-Подільський
пл. Вірменський ринок, 6
32300
  • (03849) 95335
  • rmk08kpr@i.ua
Матеріали з блогу
Отримайте новини
Newsletter: