День перемоги над нацизмом в Європі

Детальніше
Навчальні заклади
Кам'янець-Подільського району

На базі Кульчиєвецької ЗОШ І-ІІІ ст. відбуся семінар вчителів історії району.

«Впровадження ІКТ на уроках історії та в позакласній роботі».

Відповідно до плану роботи РМК 27 квітня 2016 року на базі Кульчиєвецької ЗОШ І-ІІІ ст. відбуся семінар вчителів історії району. Тема семінару «Впровадження ІКТ на уроках історії та в позакласній роботі»

У роботі семінару взяли участь методист відділу освіти Дідик Ю.В., керівник методичного об’єднання вчителів історії Бугерчук Н.В., директор Кульчиєвецької ЗОШ Шуткевич О.В., вчителі Мозолюк М.А., Клімчук Ю.А., а також вчителі історії шкіл району.

В ході семінару учасники мали змогу ознайомитися із здобутками педагогів закладу з даного питання та відвідати урок історії у 9 класі «Міжнародні відносини 1870-1890 р.р.» (вчитель Клімчук Ю.А.) та історично-інтелектуальну конкурсну гру «5 х 5» ( вчитель Мозолюк М.А.).Після практичного блоку педагоги за круглим столом обговорили даний захід як одну із форм роботи вчителів по впровадженню в практику своєї роботи інформаційно-комунікативних та мультимедійних форм, методів навчання. Учасники відзначили важливість забезпечення шкіл району якісним Інтернетом, комп‘ютерами та мультимедійними засобами.

Дідик Ю.В. надала методичні рекомендації учасникам семінару щодо проведення ДПА та ЗНО.

Олександр Шуткевич розповів про практику впровадження «хмарних» технологій у роботі вчителів та адміністрації школи, тісний взаємозв’язок Кульчиєвецької ЗОШ зі спонсорами, які допомогли у придбанні мультимедійних засобів та зауважив, що бажання та зацікавленість усіх сторін і батьківської громадськості може вирішувати матеріальні проблеми школи.

Наше відео

Важлива інформація

Допомогти воїнам АТО

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Фестивалі та конкурси рекомендовані ДНЗ в 2016 році

Пропонуємо інформацію про міжнародні, всеукраїнські фестивалі,конкурси, що проходять у 2016 році.

Детальніше
Контактна інформація
Хмельницька обл.
м. Кам'янець-Подільський
пл. Вірменський ринок, 6
32300
  • (03849) 95335
  • rmk08kpr@i.ua
Матеріали з блогу
Отримайте новини
Newsletter: