День перемоги над нацизмом в Європі

Детальніше
Навчальні заклади
Кам'янець-Подільського району

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ (РАЙОННОГО) ЕТАПУ VІ МІЖНАРОДНОГО МОВНО-ЛІТЕРАТУРНОГО КОНКУРСУ УЧНІВСЬКОЇ ТА СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ ІМ. Т.Г.ШЕВЧЕНКА.

«ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ (РАЙОННОГО) ЕТАПУ ІХ МІЖНАРОДНОГО МОВНО-ЛІТЕРАТУРНОГО КОНКУРСУ УЧНІВСЬКОЇ ТА СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ ІМ. Т.Г.ШЕВЧЕНКА».

Відповідно до Указу Президента України від 30 вересня 2010 року № 928 «Про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка», Положення про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 червня 2011 року № 571, на виконання листа Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти від 02.10.2019 №776 та з метою піднесення престижу української мови і літератури в молодого покоління, підвищення рівня загальної мовної культури, виховання в його учасників почуття гордості за свій народ, любові до рідного краю, вшанування Великого Кобзаря, поета світового рівня – Тараса Григоровича Шевченка – 26 жовтня 2019 року на базі Довжоцького НВК було проведено ІІ етап Конкурсу.

Аналіз конкурсних учнівських робіт свідчить, що Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка спрямований на підвищення рівня знань з української мови і літератури, виховання в молодого покоління любові до мови, українського народу, формування почуття патріотизму, оптимізму й віри в щасливе майбутнє української держави, про яку мріяв і писав у своїх творах Великий Кобзар.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ (РАЙОННОГО) ЕТАПУ ІХ МІЖНАРОДНОГО МОВНО-ЛІТЕРАТУРНОГО КОНКУРСУ УЧНІВСЬКОЇ ТА СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ ІМ. Т.Г.ШЕВЧЕНКА

5 клас

  • І місце – Райчук Софія, учениця Баговицького ліцею (вч. Гуменюк К.А.)
  • ІІ місце – Жилюк Катерина, учениця Довжоцького НВК (вч. Желыховська Л. М.)
  • ІІ місце – Шаповал Катерина, учениця Кульчиєвецької ЗОШ І-ІІІ ст. (вч.Колісник Ю.Ю.)
  • ІІІ місце – Бичок Софія, учениця Чабанівського НВК (вч. Трофанчук Л.М.)
  • ІІІ місце – Шамрей Олександра, учениця Грушківського ліцею (вч. Рудик Л.М.)
  • ІІІ місце – Луцак Марина, учениця Колибаївської ЗОШ І-ІІ ст.(вч. Червоногродська Г.А.)
  • ІІІ місце – Волкова Анна, учениця Китайгородського НВК (вч. Яковенчук Д.О.)
  • 6 клас

  • І місце – Тимчук Анастасія, учениця Грушківського ліцею (вч. Чорпіта Г.В.)
  • ІІ місце – Партика Євген, учень Подільського ліцею (вч. Головкіна М.П.)
  • ІІ місце – Наглюк Софія, учениця Ходоровецької ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Рижак Г.І.)
  • ІІІ місце – Шаткевич Богдан, учень Колибаївської ЗОШ І-ІІ ст. (вч.Вапнічна Л.О.)
  • ІІІ місце – Горячова Дар’я, учениця Гуменецького НВК (вч. Тхоржевська Т.П.)
  • ІІІ місце – Зарицька Софія, учениця Довжоцького НВК (вч. Солоненко В.М.)
  • ІІІ місце – Вербова Катерина,учениця Кадиєвецької ЗОШ І-ІІІ ст.(вч. Кляпетура Н.В.)
  • 7 клас

  • І місце – Полянська Вікторія, ученицяОрининської ЗОШ І-ІІІ ст.( вч. Габрик Ю.В.)
  • ІІ місце – Кохан Анатолій, учень Довжоцького НВК (вч. Грабовська Л.М.)
  • ІІ місце– Овчарук Юлія, учениця Колибаївської ЗОШ І-ІІ ст. (вч.Вапнічна Л.О.)
  • ІІІ місце – Савчук Віктор, учень Кадиєвецької ЗОШ І-ІІІ ст.(вч.Чорна О.С.)
  • ІІІ місце – Шадріна Вікторія, учениця Лісковецької ЗОШ І-ІІ ст. (вч. Кінзерська О.М.)
  • ІІІ місце – Роговська Ілона, учениця Нігинської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч.Алєксєєнко І.М.)
  • 8 клас

  • І місце – Постоловська Христина, учениця Довжоцького НВК (вч. Солоненко В.М.)
  • ІІ місце – Старенький Юрій, учень Баговицького ліцею (вч.Антоняк І.В.)
  • ІІІ місце – Слободян Дарина, учениця Кадиєвецької ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Чорна О. С.)
  • ІІІ місце – Тимчук Катерина, учениця Грушківського ліцею (вч. Чорпіта Г.В.)
  • ІІІ місце – Кудринецький Артем, учень Орининської ЗОШ І-ІІІ ст. ( вч. Марчак Л.С.)
  • 9 клас

  • І місце – Григораш Яна, учениця Залісько-1 ЗОШ І-ІІ ст. (вч. Черватюк О.О.)
  • ІІ місце – Федорчук Борис, учень Орининської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Марчак Л.С.)
  • ІІІ місце – Білик Анастасія, учениця Довжоцького НВК (вч. Солоненко В.М.)
  • ІІІ місце – Ганус Анастасія, учениця Гуменецького НВК (вч. Гужальська В.М.)
  • 10 клас

  • І місце - Мартинюк Наталія, учениця Чорнокозинецького НВК (вч. Мартинюк У.М.)
  • ІІ місце – Заходим Олександра, учениця Ходоровецької ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Рижак Г.І.)
  • ІІ місце – Мафтуляк Вікторія, учениця Слобідсько-Рихтівської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Годовиченко Р.О.)
  • ІІІ місце – Соколович Анастасія, учениця Кульчієвецької ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Юкалик О.М.)
  • ІІІ місце – Морохович Марина, учениця Нігинського ліцею (вч.Григорчук Л.М.)
  • ІІІ місце – Грабовський Артем, учень Гуменецького НВК (вч. Гужальська В.М.)
  • 11 клас

  • І місце – Білінська Юлія, учениця Чабанівського НВК (вч.Хаснуліна Л.М.)
  • ІІ місце – Онуфрійчук Діана, учениця Орининської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Габрик Ю.В.)
  • ІІ місце – Слободян Юрій, учень Сокільської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Цаплюк В.А.)
  • ІІІ місце – Горгулько Юлія, учениця Довжоцького НВК (вч. Гаврищук Л.В.)
  • ІІІ місце – Мельник Діана, учениця Кадиєвецької ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Балан С.Л.)
  • ІІІ місце – Гержук Руслана, учениця Китайгородського НВК (вч. Яковенчук Д.О.).
Зведені протоколи

Наше відео

Важлива інформація

Допомогти воїнам АТО

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Фестивалі та конкурси рекомендовані ДНЗ в 2016 році

Пропонуємо інформацію про міжнародні, всеукраїнські фестивалі,конкурси, що проходять у 2016 році.

Детальніше
Контактна інформація
Хмельницька обл.
м. Кам'янець-Подільський
пл. Вірменський ринок, 6
32300
  • (03849) 95335
  • rmk08kpr@i.ua
Матеріали з блогу
Отримайте новини
Newsletter: