День перемоги над нацизмом в Європі

Детальніше
Навчальні заклади
Кам'янець-Подільського району

9-12 березня 2016 року у навчальних закладах району відбулися дні вшанування славетного сина українського народу Т.Г.Шевченка.

«І мене в сім'ї великій, в сім'ї вольній, новій не забудьте пом'янути незлим тихим словом».

9 березня вчителі української мови та літератури району разом із бібліотекарями репрезентували увазі учнів книжково-ілюстративні куточоки «Не забуде Україна Шевченкове слово», «І мене в сім'ї великій, в сім'ї вольній, новій не забудьте пом'янути незлим тихим словом» та оформлену виставку, присвячену поетичній спадщині Т.Шевченка.

10 березня у Баговицькій, Довжоцькій, була проведена лінійки «Слава Кобзарю». Під час проведення Шевченківських днів були оголошені конкурси на кращий буклет та стіннівку, присвячені до дня народження Т. Г. Шевченка «Незабутній Шевченко». Оформлені в українському стилі стенди «Наша дума, наша пісня не вмре, не загине»..

10-12 березня серед учнів 5-9 класів проводився мовознавчий та літературознавчий турніри під гаслом «Не вмре ніколи мова, якою нам Кобзар співав», які сприяли виховуванню поваги до Шевченкового слова та зацікавленість до детального вивчення його життя та творчості.

Учителі української мови та літратури Приворотської ЗОШ І-ІІІ ст., Грушківського НВК з учнями 8-9 класів 9 березня провела інтелектуальний брейн-ринг «Шевченківськими шляхами», присвячений Т. Шевченку. Метою заходу було формування духовної культури, виховання почуття любові та поваги до традицій свого народу, збереження і розвитку інтелектуального потенціалу учнів.

Старшокласники Довжоцького НВК, Жванецької ЗОШ І-ІІІ ст. провели конференцію на тему «Т.Шевченко – великий українець». Така робота сприяла розвитку дослідницьких вмінь учнів, були виявлені нові факти з біографії Шевченка як письменника, поета, художника, громадянського діяча. Учні також напам’ять розповідали уривки із поем Шевченка, супроводжуючи свої виступи презентаціями. Мета цього заходу для старшокласників: повторити й узагальнити матеріал про творчість Т. Шевченка, розвивати логічне мислення, навички виразного читання напам’ять, акторські та ораторські здібності; виховувати естетичний смак, свідому громадянську позицію, кращі людські якості.

Наше відео

Важлива інформація

Допомогти воїнам АТО

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Фестивалі та конкурси рекомендовані ДНЗ в 2016 році

Пропонуємо інформацію про міжнародні, всеукраїнські фестивалі,конкурси, що проходять у 2016 році.

Детальніше
Контактна інформація
Хмельницька обл.
м. Кам'янець-Подільський
пл. Вірменський ринок, 6
32300
  • (03849) 95335
  • rmk08kpr@i.ua
Матеріали з блогу
Отримайте новини
Newsletter: