День перемоги над нацизмом в Європі

Детальніше
Навчальні заклади
Кам'янець-Подільського району

Відбувся семінар вчителів трудового навчання.

Активізація навчально-пізнавальної діяльності учнів на уроках трудового навчання.

Реалізація теми семінару відбулася на базі Сокільської ЗОШ І-ІІІ ступенів 14 квітня 2016 року. У семінарі взяли участь 10 учителів трудового навчання району.

Учасників семінару привітала директор Сокільської ЗОШ І-ІІІ ступенів Цаплюк Валентина Анатоліївна, яка ознайомила присутніх із роботою навчального закладу, педагогічним колективом, а також продемонструвала здобуті досягнення закладу.

Робота розпочалася з огляду виставки: «Творчі досягнення учнів у процесі реалізації проектно-технологічного підходу», під час якого всі присутні побачили творчі проекти школярів з трудового навчання. Роботи презентовані у різноманітних напрямах та модулях: українська традиційна вишивка та картини, штучні квіти тощо.

Методист районного методичного кабінету Гончарик Леся Василівна презентувала колегам структуру сучасного компетентнісно зорієнтованого уроку, наголосивши на методичній творчості учителя й активізації навчально-пізнавальної діяльності учнів. Відмітила, що формування ключових та предметних компетентностей в учнів здійснюється через систему дидактичних завдань.

Під час практичного модулю семінару вчитель трудового навчання Цаплюк Дмитро Іванович запропонував учасникам урок у 9 класі «Символи в українській вишивці з використанням інноваційних технологій». Творчу майстерність продемонструвала колегам Завалецька Ірина Володимирівна, провівши заняття гуртка: «Український віночок в техніці канзаши».

За круглим столом проведено калейдоскоп педагогічних ідей, вчителі висловили свої думки з приводу проблеми семінару. У підсумку відмітили практичність проведеного заходу. Учасникам семінару запропоновано матеріали для використання у подальшій роботі.

Наше відео

Важлива інформація

Допомогти воїнам АТО

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Фестивалі та конкурси рекомендовані ДНЗ в 2016 році

Пропонуємо інформацію про міжнародні, всеукраїнські фестивалі,конкурси, що проходять у 2016 році.

Детальніше
Контактна інформація
Хмельницька обл.
м. Кам'янець-Подільський
пл. Вірменський ринок, 6
32300
  • (03849) 95335
  • rmk08kpr@i.ua
Матеріали з блогу
Отримайте новини
Newsletter: