День перемоги над нацизмом в Європі

Детальніше
Навчальні заклади
Кам'янець-Подільського району

9 грудня 2016 року на базі відділу освіти Кам’янець-Подільської РДА відбулось засідання круглого столу з практичними психологами району.

«Превенція і профілактика негативних явищ в освітньому середовищі».

9 грудня 2016 року на базі відділу освіти Кам’янець-Подільської РДА відбулось засідання круглого столу з практичними психологами району «Превенція і профілактика негативних явищ в освітньому середовищі». На даному заході обговорювалася проблема насилля і жорстокого поводження з дітьми, оскільки вона є дуже актуальною для сьогодення. За даними міжнародних та вітчизняних громадських організацій, які вивчають питання проявів насилля і жорстокості, разом з кризовими явищами у суспільстві, які неодмінно супроводжуються зростанням соціальної напруги, за останні роки набули поширення випадки проявів насилля щодо дітей з боку дорослих, як батьків, так і педагогічних працівників, а також з боку однолітків. Практика показує, що зростає також і кількість агресивних проявів у дітей, що виявляється у протиправній поведінці, поширенні негативних явищ.

Насилля та жорстоке поводження має різні прояви: від психологічного та морального тиску, знущання над дітьми, приниження честі і гідності особистості. Тому практичному психологу дуже важливо створити систему психологічного супроводу профілактики насилля і жорстокого поводження в освітньому середовищі.

Цієї мети можна досягти лише у тісній співпраці практичного психолога у першу чергу з адміністрацією навчального закладу, педагогічним та батьківським колективом, через активні форми роботи з педагогами, батьками та дітьми. Розглядалися ефективні шляхи подолання та запобігання проявам насильства та агресії в учнівському середовищі.

Наше відео

Важлива інформація

Допомогти воїнам АТО

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Фестивалі та конкурси рекомендовані ДНЗ в 2016 році

Пропонуємо інформацію про міжнародні, всеукраїнські фестивалі,конкурси, що проходять у 2016 році.

Детальніше
Контактна інформація
Хмельницька обл.
м. Кам'янець-Подільський
пл. Вірменський ринок, 6
32300
  • (03849) 95335
  • rmk08kpr@i.ua
Матеріали з блогу
Отримайте новини
Newsletter: