День перемоги над нацизмом в Європі

Детальніше
Навчальні заклади
Кам'янець-Подільського району

17 травня 2016 року відповідно до річного плану роботи Хмельницького ОІППО відбулась творча зустріч завідувачів дошкільних навчальних закладів Кам’янець-Подільського району.

«Інноваційні технології в практиці роботи дошкільних навчальних закладів».

17 травня 2016 року відповідно до річного плану роботи Хмельницького ОІППО відбулась творча зустріч завідувачів дошкільних навчальних закладів Кам’янець-Подільського району за темою «Інноваційні технології в практиці роботи дошкільних навчальних закладів». Учасниками даного засідання були Пронозюк Олена Вікторівна, начальник відділу освіти Кам’янець- Подільської районної державної адміністрації, Каратаєва Марина Іванівна, методист дошкільної освіти Хмельницького обласного інституту післядипломної освіти, Кашуба Наталія Леонідівна, методист Кам’янець-Подільського РМК, завідувачі та вихователі ДНЗ району, а також Колибаївської та Китайгородської ОТГ.

У ході практичної частини методичного заходу вивчався кращий досвід організації освітнього середовища в процесі реалізації завдань Базового компонента дошкільної освіти на базі Кадиєвецького та Довжоцького дошкільних навчальних закладів.

У рамках теоретичної частини до учасників творчої зустрічі з вітальним словом звернулась Пронозюк Олена Вікторівна, яка наголосила на пріоритетах розвитку дошкільної освіти району.

З настановчими рекомендаціями про впровадження інноваційних технологій до педагогів району звернулась Марина Іванівна Каратаєва. Вона ознайомила з нормативно-правовим забезпеченням та здійсненням методичного супровіду даної проблеми.

Відповідно до плану зустрічі учасники мали можливість ознайомитись з кращим досвідом роботи завідувачів та педагогів району за такими напрямками:

  • Музейна педагогіка в освітньому просторі сучасного ДНЗ Жиго Оксана Олексіївна, вихователь-методист Довжоцького ДНЗ «Веселка», керівник ШІТ;
  • Театралізована діяльність як засіб розвитку творчих здібностей дітей дошкільного віку Солтинська Людмила Леонідівна, вихователь Жванецького ДНЗ «Малятко», керівник районної Школи педагогічної майстерності;
  • Здійснення моніторингу рівня сформованості життєвих компетентностей дитини старшого дошкільного віку Когутовська Анжела Анатоліївна, завідувач Устянським ДНЗ «Промінчик»;
  • Здоров’язбережувальні технології у просторі малокомплектного ДНЗ Дудко Ірина Анатоліївна, вихователь Приворотського ДНЗ «Берізка»;
  • Реалізація варіативної складової Державного стандарту дошкільної освіти Іванова Олена Іванівна, вихователь Староушицького ДНЗ «Подолянчик»;
  • Формування сталих світоглядних орієнтирів на екологічну свідомість дошкільника Букіль Олена Володимирівна завідувач Орининським ДНЗ «Калинка».

Методист Кам’янець-Подільського РМК Наталія Леонідівна підвела підсумки організації та результативності методичної роботи з педагогами ДНЗ.

На завершення роботи семінару дуже приємно було почути позитивні відгуки Марини Іванівни про організацію роботи в ДНЗ району та підсумки щодо участі у Всеукраїнському фестивалі-огляді «Калейдоскоп педагогічних ідей з екологічного виховання дошкільників».

Наше відео

Важлива інформація

Допомогти воїнам АТО

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Фестивалі та конкурси рекомендовані ДНЗ в 2016 році

Пропонуємо інформацію про міжнародні, всеукраїнські фестивалі,конкурси, що проходять у 2016 році.

Детальніше
Контактна інформація
Хмельницька обл.
м. Кам'янець-Подільський
пл. Вірменський ринок, 6
32300
  • (03849) 95335
  • rmk08kpr@i.ua
Матеріали з блогу
Отримайте новини
Newsletter: