День перемоги над нацизмом в Європі

Детальніше
Навчальні заклади
Кам'янець-Подільського району

02 листопада на базі Залісько-1 загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся районний семінар-практикум для вчителів хімії та біології.

«Формування мотивації пізнавальної діяльності учнів на уроках хімії та біології як умова підвищення ефективності навчально-виховного процесу».

02.11.16 р. на базі Залісько-1 загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся районний семінар-практикум для вчителів хімії та біології з проблеми «Формування мотивації пізнавальної діяльності учнів на уроках хімії та біології як умова підвищення ефективності навчально-виховного процесу».

Перед присутніми із вступним словом з означеної проблеми виступила методист РМК Гончарик Л.В.. Директор школи Пирогівська Т.В. презентувала досвід роботи закладу «Формування мотивації школярів до навчання та підвищення їхніх навчальних досягнень: вдосконалення педагогічних практик в навчально-виховному процесі школи».

Учасники семінару відвідали урок біології у 8 класі, який провела вчитель І категорії Чудла Н.С. У ході проведення уроку педагог продемонструвала присутнім методи формування мотивації пізнавальної діяльності учнів через постійне включення їх до різних видів навчальної роботи, активізацію пізнавальної діяльності учнів шляхом використання засобів ІКТ. Гості з цікавістю відвідали виховний захід з хімії «Цілющі запахи природи».

Наше відео

Важлива інформація

Допомогти воїнам АТО

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Фестивалі та конкурси рекомендовані ДНЗ в 2016 році

Пропонуємо інформацію про міжнародні, всеукраїнські фестивалі,конкурси, що проходять у 2016 році.

Детальніше
Контактна інформація
Хмельницька обл.
м. Кам'янець-Подільський
пл. Вірменський ринок, 6
32300
  • (03849) 95335
  • rmk08kpr@i.ua
Матеріали з блогу
Отримайте новини
Newsletter: