День перемоги над нацизмом в Європі

Детальніше
Навчальні заклади
Кам'янець-Подільського району

Відбувся районний семінар вчителів біології та хімії.

«Підвищення ефективності навчання уроків хімії і біології шляхом впровадження інноваційних технологій».

16 березня на базі Рудської ЗОШ І-ІІ ступенів відбувся районний семінар вчителів біології та хімії з проблеми «Підвищення ефективності навчання уроків хімії і біології шляхом впровадження інноваційних технологій».

Учасників семінару привітали учнівський та педагогічні колективи, запросивши 8 педагогів району до плідної співпраці.

У теоретичній частині семінару методист РМК Гончарик Леся Василівна ґрунтовно висвітлила питання інноваційних технологій навчання на уроках хімії і біології. Вона зауважила, що модель сучасного вчителя передбачає готовність до застосування нових освітянських ідей, здатність постійно навчатися, бути у постійному творчому пошуку. Для сучасної системи навчання характерна переорієнтація з пасивних методів навчання на активні.

Таку переоорієнтацію можливо здійснити, запроваджуючи в навчальний процес існуючі сучасні технології навчання, які відповідають методам наукового пізнання, а саме: проблемне навчання, інформаційно –комунікаційні технології і модульні технології, активне навчання, дослідницькі технології.

Під час практичної частини семінару присутні відвідали відкриті уроки біології у 6 класі на тему: «Плауни і Хвощі» та хімії у 7 класі на тему: «Вода, склад її молекули, поширеність у природі, фізичні властивості. Вода розчинник», які підготувала і майстерно провела Марчук Тетяна Анатоліївна. У ході круглого столу присутні обмінялися думками, щодо ефективності іноваційнних форм роботи, відмітили ефективність зібрання, подякували за корисну інформацію, яку вони планують використовувати у своїй педагогічній діяльності.

Наше відео

Важлива інформація

Допомогти воїнам АТО

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Фестивалі та конкурси рекомендовані ДНЗ в 2016 році

Пропонуємо інформацію про міжнародні, всеукраїнські фестивалі,конкурси, що проходять у 2016 році.

Детальніше
Контактна інформація
Хмельницька обл.
м. Кам'янець-Подільський
пл. Вірменський ринок, 6
32300
  • (03849) 95335
  • rmk08kpr@i.ua
Матеріали з блогу
Отримайте новини
Newsletter: