День перемоги над нацизмом в Європі

Детальніше
Навчальні заклади
Кам'янець-Подільського району

14 грудня 2016 року на базі Слобідсько – Рихтівської ЗОШ І- ІІІ ст. відбувся семінар-практикум вчителів географії та біології.

«Мотивація навчальної діяльності учнів на уроках біології та географії шляхом використання міжпредметних зв’язків».

14 грудня 2016 року на базі Слобідсько – Рихтівської ЗОШ І- ІІІ ст. відбувся семінар-практикум вчителів географії та біології з теми «Мотивація навчальної діяльності учнів на уроках біології та географії шляхом використання міжпредметних зв’язків».

Учасників семінару гостинно зустріли учні школи. Боршуляк Ольга Михайлівна - директор Слобідсько- Рихтівської ЗОШ І- ІІІ ст. познайомила присутніх з умовами навчання та виховання школярів, напрацюваннями та досягненнями учнівського та педагогічного колективів.

Згідно програми відвідано інтегрований урок у 7 класі на тему: «Природні зони Південної Америки», який провели Зіньчук Галина Михайлівна - вчитель біології, спеціаліст вищої категорії, звання «старший вчитель», Бабич Катерина Макарівна – вчитель географії, спеціаліст вищої категорії, звання «старший вчитель». Під час брейн-рингу «Довкілля моє неповторне» всі учасники семінару, разом з учнями 8-9 класів, мали змогу позмагатися у розв’язуванні різних типів завдань, які стали цікавими досвідченим педагогам, що підготували Зінчук Г.М. та Бабич К.М.

Проведено круглий стіл з проблемного питання.

Методистом РМК Гончарик Л.В. проведено нараду, де розглядалися важливі питання:

  1. Підготовка учнів до зовнішнього незалежного оцінювання з географії та біології психологічна підготовка учнів.
  2. Робота з обдарованими учнями.

Педагоги району мали змогу обмінятися досвідом роботи та переконатися, що сучасний урок вимагає від вчителя використання нових технологій навчання, нових форм та методів роботи, які мають характеризуватися ефективністю, універсальністю, інтегрованістю, креативністю. Учасники семінару відзначили високу майстерність та ерудицію вчителів географії та біології.

Наше відео

Важлива інформація

Допомогти воїнам АТО

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Фестивалі та конкурси рекомендовані ДНЗ в 2016 році

Пропонуємо інформацію про міжнародні, всеукраїнські фестивалі,конкурси, що проходять у 2016 році.

Детальніше
Контактна інформація
Хмельницька обл.
м. Кам'янець-Подільський
пл. Вірменський ринок, 6
32300
  • (03849) 95335
  • rmk08kpr@i.ua
Матеріали з блогу
Отримайте новини
Newsletter: