День перемоги над нацизмом в Європі

Детальніше
Навчальні заклади
Кам'янець-Подільського району

24 березня 2017 року на базі історичного факультету Кам’янець – Подільського національного університету імені Івана Огієнка вчителі суспільних дисциплін взяли участь у науково – методичному семінарі.

«Українська революція 1917-1921 рр.: основні проблеми державотворчого процесу. Погляд з ХХІ століття».

24 березня 2017 року на базі історичного факультету Кам’янець – Подільського національного університету імені Івана Огієнка вчителі суспільних дисциплін району взяли участь у науково – методичному семінарі «Українська революція 1917-1921 рр.: основні проблеми державотворчого процесу. Погляд з ХХІ століття». Перед присутніми виступив декан історичного факультету Володимир Дубінський, який ознайомив всіх з програмою семінару.

Учасники семінару взяли участь в обговоренні таких питань: «Роль УЦР у національному відродженні України: загальнонаціональна і регіональна складові» (С. Олійник, кандидат історичних наук, доцент), «Діяльність Гетьманату П. Скоропадського з розбудови Української держави (квітень - грудень 1918 р.): внутрішній і зовнішній аспекти» (В. Стецюк, кандидат історичних наук, доцент).

Серед учителів виявилось багато випускників різних років історичного факультету Кам’янець – Подільського національного університету імені Івана Огієнка. Приємною та зворушливою була зустріч педагогів з їхнім викладачем - доктором історичних наук, професором, академіком АНВО Олександром Завальнюком, який розповів про державотворення в УНР за Директорії (грудень 1918- листопад 1920 рр.) в новітній українській історіографії.

Під час семінару гості факультету ознайомились з виставкою монографічної, наукової та науково – популярної літератури.

У цілому, можна сказати, що такий формат зустрічі педагогів вищої та середньої школи виявився дуже продуктивним, адже спілкування було плідним і викликало жваву дискусію та обговорення питань державотворчого процесу ХХІ ст.

Наше відео

Важлива інформація

Допомогти воїнам АТО

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Фестивалі та конкурси рекомендовані ДНЗ в 2016 році

Пропонуємо інформацію про міжнародні, всеукраїнські фестивалі,конкурси, що проходять у 2016 році.

Детальніше
Контактна інформація
Хмельницька обл.
м. Кам'янець-Подільський
пл. Вірменський ринок, 6
32300
  • (03849) 95335
  • rmk08kpr@i.ua
Матеріали з блогу
Отримайте новини
Newsletter: