День перемоги над нацизмом в Європі

Детальніше
Навчальні заклади
Кам'янець-Подільського району

Проведено «Тиждень фахового зросту молодого фахівця ДНЗ».

Однією з важливих умов ефективності діяльності ДНЗ є питання забезпечення кваліфікованими спеціалістами, які володіють знаннями з дошкільної педагогіки і психології та використовують новітні розвивальні технології.

Найбільшим ускладненням в роботі починаючих педагогів є те, що з першого дня роботи вони мають ті ж самі обов’язки згідно Посадової Інструкції і несуть таку ж відповідальність, як і досвідчені вихователі, а батьки і колеги очікують від них професійних дій. Та багато початківців бояться власної некомпетентності у взаємодії з вихованцями, їх батьками, критики адміністрації та педагогів-майстрів, постійно хвилюються, що чогось не встигнуть або забудуть.

Оскільки в районі переважають малокомплектні дошкільні заклади, така форма самоосвіти як взаємо відвідування та наставництво досвідчених колег у колективі малоефективна. Саме тому, творчою групою досвідчених педагогів на чолі з методистом РМК Кашубою Н.Л. розроблено план заходів допомоги молодим фахівцям у фаховому зрості та адаптації у колективі. Для цього були створені «Школа фахового зросту молодого фахівця», консультативні пункти на базі районного методичного кабінету та опорних садків.

Наше відео

Важлива інформація

Допомогти воїнам АТО

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Фестивалі та конкурси рекомендовані ДНЗ в 2016 році

Пропонуємо інформацію про міжнародні, всеукраїнські фестивалі,конкурси, що проходять у 2016 році.

Детальніше
Контактна інформація
Хмельницька обл.
м. Кам'янець-Подільський
пл. Вірменський ринок, 6
32300
  • (03849) 95335
  • rmk08kpr@i.ua
Матеріали з блогу
Отримайте новини
Newsletter: